Для коректного відображення деяких елементів сайту Вам потрібно встановити Flash-плеер. Це можна зробити, пройшовши попосиланням.
укр рус

Правильний раціон

Оченята, які дивляться таким ласкавим, а іноді бешкетним поглядом, блискуча пухнаста шерсть, дві пари лапок з гострими кігтиками, довгий гарний хвіст ... Це опис чимось нагадує Ваш портрет? Тепер Ви розумієте, як безглуздо годувати кицю тим, що Ви їсте самі - адже її організм дуже сильно відрізняється від організму людини. Їжа, корисна для людей, може завдати шкоди здоров'ю тварини.

Тому Вашому вихованцеві необхідний спеціальний корм для киць або корм для кошенят. Ми не випадково зробили таке розділення. Справа в тому, що правильний раціон повинен обов'язково враховувати вік. Для кожного періоду життя киці рекомендується певний режим годування і обов'язковий набір поживних речовин - особливу увагу фахівці звертають на вміст білків, амінокислот і таурину. Корм для котів віком від 1 року до 8 років відрізняється і від корму для малюків від 0 до 12 міс., і від корму для тих, хто старше 8 років.

Також поспостерігайте за кицею, щоб з'ясувати її смакові переваги. Можливо, Ви зрозумієте, що Ваш гурман більше любить сухий корм, або навпаки - паштет. Іноді можна поєднувати різні види кормів, але в цьому випадку потрібно ретельно контролювати режим годування і норми, щоб уникнути переїдання.

Керуючись простими порадами фахівців, Ви легко зрозумієте, як правильно годувати кицю і скільки її годувати, щоб придбати відповідний корм.

«Whiskas» пропонує величезний вибір корисних і смачних раціонів, що враховують всі перераховані вище вимоги. Спеціальні корми для кошенят ідеальні для зростаючого організму - на упаковці міститься інформація про те, як годувати кошеня і скільки годувати кошеня.

Лікувальні корми для киці потрібні, якщо ваш вихованець страждає алергією або сечокам'яною хворобою. При цих захворюваннях кицям бажано не вживати в їжу молоко, каші і рибу.

Пам'ятайте, що правильне харчування - запорука здоров'я та гарного настрою Вашої киці. Купуючи корм, відповідний її віку та ступеню активності з вмістом всіх необхідних елементів, ви забезпечите Вашому вихованцеві красу і бадьорість. Не забувайте також регулярно відвідувати ветеринара і консультуйтеся з ним з питань раціону.
А чи знаєте ви, що...
Протягом свого життя киця може мати більше 100 кошенят. Одна пара котів та їхні нащадки за 7 років можуть дати життя 420 000 кошенятам.