Для коректного відображення деяких елементів сайту Вам потрібно встановити Flash-плеер. Це можна зробити, пройшовши попосиланням.
укр рус

Правильний туалет від Catsan®

Щоб ваш кіт був щасливим, a зона котячого туалету пахла чистотою, лоток туалету завжди повинен бути заповнений свіжим наповнювачем. Ми рекомендуємо використовувати Catsan ®.

Catsan ® - це гігієнічний наповнювач для котячих туалетів, білі гранули якого складаються з натурального кварцового піску, очищеного крейди і мінеральних добавок. Гранули містять спеціальну запатентовану формулу extra Mineral Protection, яка перешкоджає розмноженню бактерій і замикають запах котячої сечі. При правильному використанні наповнювача Catsan ® вистачає на 5-7 днів.

Нижче ви знайдете декілька порад, які допоможуть правильно організувати туалет вашого вихованця.

Де?

Коти чутливі до запахів і вельми стурбовані дотриманням своєї гігієни. Якщо їх туалет надто брудний, або розташований там, де їм не подобається, вони можуть знайти інше, менш підходяще точки зору господарів) містечко, щоб робити свої справи. Вибрати місце для туалетного лотка дуже просто:

  • лоток повинен бути доступний для кота в будь-який час
  • туалет повинен сприйматися котом як безпечне місце і не викликати жодних негативних емоцій.

У звичайній міській квартирі найбільш підходяще місце для котячого лотка - туалетна кімната.

Правильний лоток

Ідеальний лоток відповідає розмірам кота і виготовлений зі спеціального матеріалу. Catsan ® рекомендує використовувати лоток з гладкого пластика з висотою бортів не менше 10 см, щоб наповнювач не висипався. Сам лоток повинен бути достатньо великим, щоб кіт міг вільно в ньому вміститися і повертатися.

Як привчити?

Привчити дорослого кота до туалету c наповнювачем Catsan ® зовсім нескладно! Головне, майте на увазі, що кіт піде в новий туалет тільки в тому випадку, якщо відчує там знайомий запах. Промокніть калюжку, яку зробив кіт, маленьким шматочком туалетного паперу або ватки, і покладіть його в Catsan ®. Коли кіт дізнається свій запах, він почне ходити в нове місце.

Як використовувати?

Как использовать?

  • Насипте всмоктуючий наповнювач Catsan ® в лоток рівним шаром не менше 5 см
  • Тверді відходи видаляйте з лотка по мірі їх появи
  • Щоденна часткова заміна всмоктуючого наповнювача Catsan ® не потрібно, але необхідно повністю міняти весь наповнювач Catsan ® один раз в 5-7 днів, за цей час практично всі гранули змінять колір
  • При кожній повній заміні наповнювача в лотку слід вимити лоток великою кількістю води

Дотримання цих нескладних правил допоможе забути про неприємний запах і порадувати вашого вихованця.

А чи знаєте ви, що...
Ситі й задоволені киці сплять приблизно 18 годин на добу. Нейтралізують негативну енергію у будинку і заспокоюють вас своїм затишним муркотінням.