RU

Країна

Догляд за шерстю

Впродовж усього життя ваш котик проведе чимало часу, вилизуючись та вичісуючись. Вичісування допомагає не лише доглядати за шерстю, але й посилює зв'язки з іншими тваринами та контролює появу паразитів.

Коли ваш кіт стає старше, йому все складніше підтримувати шерсть у здоровому та блискучому стані. Якщо котик нехтує доглядом за шерстю, його шкіра може стати тьмяною, а шерсть — сивою.

Допомога у вичісуванні

Ви, певно, завжди допомагали вашому котику вичісувати себе, тому переконайтеся, що ви продовжуєте регулярно доглядати за шерстю пухнастика, що допоможе зберегти її блиск та здоров’я. Пам'ятайте, що з віком котика варто вичісувати дуже делікатно та обережно, адже його шкіра стає більш чутливою, ніж у молодої тварини.

Ковтуни

Якщо шерсть вашого кота сплуталась у ковтуни, вам може бути складно впоратися з цією проблемою, адже вичісування стає неприємним і навіть болісним для котика! Найкраща порада — відвести кота до ветеринара, де професіонал обережно позбудеться вузлів шерсті. Ваш котик буде безмежно вдячний!

Правильне харчування

Дієта відіграє велику роль у стані шерсті вашого котика. Коли ваш кіт стає старше, йому важче отримувати всі необхідні поживні речовини для підтримання ідеального стану шерсті, ось чому важливо, щоб кіт споживав правильну для свого віку їжу. Раціони Whiskas® Senior призначені для специфічних потреб старших котиків, містять цинк та лінолеву кислоту у правильних дозуваннях, щоб допомогти зберегти здорову шкіру та шерсть кота.

Вибір реклами