RU

Країна

Розповсюджені проблеми зі здоров’ям у старіючих котиків

Коли ваш кіт стає старше, ви помітите, що візити до ветеринара стали відбуватися частіше. На додаток, регулярно оглядаючи котика вдома, ви зможете визначити, чи є проблема, і забезпечити правильне її вирішення.

Поширені проблеми зі здоров'ям

Ось список поширених проблем, які можуть виникнути у старіючого котика:

• Проблеми сечовивідних шляхів
• Проблеми з серцем
• Проблеми з суглобами
• Катаракта
• Проблеми з ротовою порожниною

Очі і вуха

Перевірте очі кота, щоб не пропустити розвиток катаракти — помутніння кришталика ока. Якщо у вашого кота катаракта, ви помітите тьмяну, сіру розмитість у його очах. З розвитком катаракти зір котика швидко погіршується.

З віком у кота можуть початися проблеми зі слухом. Як природний мисливець, ваш кіт покладається на свої чутливі вуха протягом усього життя, тому слідкуйте за будь-якими змінами в його поведінці.

Навіть якщо ваш котик стає сліпим або глухим, він все ще може насолоджуватися щасливим та здоровим життям. Просто слідкуйте, щоб вдома не було потенційних небезпек, і переконайтеся, що котик не опинився у складній ситуації.

Зуби ваших котиків

З роками у вашого котика може розвинутися підвищена чутливість ясен, неприємний запах із рота та навіть втрата зубів. Якщо ви турбуєтеся про здоров'я ротової порожнини вашого котика, ветеринар може порекомендувати операцію — однак, якщо ваш кіт дуже старий, будь-які операції не бажані.

Ви можете допомогти полегшити біль ясен, годуючи кота вологими кормами Whiskas® для котів старше 7 років   або спробувати замочити його сухий корм у невеликій кількості води до розм'якшення.
Вибір реклами