RU

Країна

Коли котик починає старіти?

Коли ваш котик досягне 7 років, ви, скоріше за все, не помітите різниці в його поведінці одразу. Врешті-решт, більшість котів живуть до 13–17 років. Крім того, ваш котик, ймовірно, залишається активним, здоровим та грайливим!

Хоча вам й здається, що він не старіє, коти, що досягли 7-річного віку, потребують змін у харчуванні. Однак, якщо дотримуватися правильної дієти, ви можете сповільнити або навіть запобігти деяким проблемам зі здоров'ям, які можуть виникнути з віком, і продовжувати надавати котику турботу, яку ви надавали йому протягом усього життя.

Важливо не відкладати внесення цих змін. Змінивши дієту вашого кота в потрібний час, ви подаруєте багато здорових років вашому улюбленцю. Але не думайте про свого котика, як про старого — насправді, починається головний етап його життя!

Поширені проблеми зі здоров'ям у старших котів

• Проблеми з серцем
• Погіршення роботи нирок
• Поганий зір
• Поганий стан шкіри та шерсті

Харчування з урахуванням вікових особливостей

Годуючи кота правильною для його віку їжею, ви подаруєте йому шанс насолодитися своїми зрілими роками у гарному самопочутті та настрої.

Наприклад, корми Whiskas® 7+ містять більш високий рівень таурину для здорового серця, а також потрібну кількість фосфору, щоб зберегти його сечостатеву систему! Тим часом комплекс із цинку та лінолевої кислоти допоможе підтримувати його шерсть у блискучому стані.

Змішане харчування

Щоб допомогти вашому дорослому котику підтримувати гарний стан здоров’я — годуйте його змішаним раціоном із вологих та сухих кормів. Хоча багато сухих кормів є повноцінними раціонами, не забувайте, що ваш кіт — вроджений хижак, і його природний раціон — вологий. Тому ваш кіт буде вдячний за соковитий шматочок м'яса!

Крім того, котику також стануть до вподоби вологі корми — особливо вони сподобаються старшим котикам. Вологі корми не лише допомагають ниркам, але також допомагають контролювати вагу вашого улюбленця.

Отже, для котів старше 7 років Whiskas® рекомендує поєднувати сухий корм із вологим.
Вибір реклами