RU

Країна

Як годувати котика після 7 років

Природна поведінка вашого котика продовжуватиметься протягом усього життя — скоріше за все, він залишатиметься активним та допитливим протягом багатьох років. Насправді, вам іноді важко й повірити, що він взагалі старіє!

З віком потреби в харчуванні вашого котика зміняться. Тому після 7-річного віку важливо налаштувати його харчування так, щоб воно підходило старшим котам. Наприклад, раціони кормів Whiskas® для котів старше 7 років  містять додатковий таурин, який допомагає стану зору та серця вашого котика, цинк та лінолеву кислоту для здорової шкіри та шерсті, а також потрібну кількість фосфору для нормальної роботи сечостатевої системи!

Правильне харчування для кота старше 7 років

Якщо ваш котик починає відвертатися від їжі, яку ви йому пропонуєте, це може означати, що час змінити йому дієту. Хоча ви й хочете давати йому те, що він любить найбільше, важливо, щоб він отримував потрібні поживні речовини саме для свого віку. Ми пропонуємо раціони Whiskas® для котів старше 7 років, що створені спеціально, щоб забезпечити вашого кота необхідними речовинами для його здоров’я та гарного самопочуття.
Травлення

Ваш дорослий кіт, можливо, не зможе переварювати їжу так само легко, як тоді, коли він був молодшим. Це означає, що він не зможе отримувати всі необхідні поживні речовини так само, як і раніше. Встановлення нової дієти для вашого котика допоможе йому впоратися з віковими змінами, збільшить тривалість та покращить якість його життя.

Контроль ваги кота

Оскільки ваш кіт більше не такий активний, як раніше, ви можете помітити, що він трохи гладшає! З іншого боку, якщо його організм не може переварити їжу належним чином, він може й схуднути. Контролюйте вагу вашого котика, зважуючи його та перевіряючи його розміри.

Якщо ви турбуєтеся про вашого котика, спробуйте змінити кількість їжі, яку ви йому даєте. Якщо проблема не зникає, зверніться до свого ветеринара.
Вибір реклами