RU

Країна

Якщо у кошеняти блохи чи глисти

Блохи: симптоми та лікування

Бліх легко помітити та, на щастя, нескладно вивести. Вони коричнево-чорні, і ви зможете побачити, як вони рухаються на шерсті вашого кошеняти. Там можуть бути і залишки життєдіяльності бліх, від чого кошеня також буде розчісувати себе та кусати.

Ви можете дізнатися у ветеринара або купити готове лікування в будь-якому зоомагазині — просто переконайтеся, що засіб, який ви купуєте, підходить для кошенят. Важливо купити стільки засобу, щоб вистачило для обробки всього будинку — на жаль, блохи залишаються не тільки на вашому котику! Пропилососьте свої килими і розпиліть усюди спрей від бліх.

Глисти: симптоми та лікування

Існує два види глистів, про які слід знати. Круглі глисти можуть викликати здуття животика у вашого малюка, а в деяких випадках і блювоту. Стьожкові глисти виглядають, як зернятко рису в лотку вашого котика.

Якщо ви помітите будь-який вид, не хвилюйтеся. Їх дуже легко лікувати, як і запобігти їх появі. Зазвичай ви можете лікувати тварину від глистів кожні два тижні у віці від 5 до 12 тижнів, а потім — кожні 3-6 місяців. Обов’язково порадьтеся з ветеринаром.
Вибір реклами