RU

Країна

Кастрація та стерилізація

Як і в дикому середовищі, ваш кіт матиме природне бажання «мітити» свою територію. Кішка в «шлюбний сезон», швидше за все, буде нявчати та кататись по підлозі.

Стерилізація допоможе запобігти цій поведінці. Більше того — це позитивно вплине на здоров’я вашого улюбленця.

Коли стерилізувати котів

Найкращий вік для стерилізації кота чи кішки — близько 10 місяців. Це час, коли кошеня вже досягло статевої зрілості. Стерилізація — важливе рішення, отже, спершу необхідно звернутися за порадою до свого ветеринара.

Любов та турбота

Стерилізація — дуже проста процедура, тому зазвичай ви забираєте котика в той же день. Після операції він може бути трохи нестабільним, тому дозвольте йому оговтатися в тихому місці. Котик може слідувати своєму природному інстинкту і сховатися десь у будинку, де він почувається в безпеці. У дикій природі великі кішки усамітнюються, щоб одужати від хвороби або травми, тому це повністю нормальна поведінка. Оточіть його любов'ю, і він повернеться до нормального життя вже через 24-48 годин.

Переваги

Стерилізувавши котика, ви захистите і поліпшите його здоров'я. Ця проста процедура також допоможе виключити ризик народження небажаних кошенят.
Вибір реклами