RU

Країна

У кошеняти проблеми з животиком

Травна система вашого кошеняти перетворює їжу, яку він їсть, в енергію. Якщо кошеня харчується неправильно, воно може страждати на болі в животику, діарею та закрепи. Якщо ви помітили будь-який із цих симптомів у кошеняти, слід звернутися до ветеринара.

Блювота

Якщо у вашого кошеняти стався приступ блювоти, ймовірно, вам немає про що турбуватися. Як і всі коти, він робить це цілком природно, щоб захистити себе від шкідливих речовин. Однак якщо ваш котик робить це регулярно, варто звернутися до його ветеринара.


Діарея

Діарея може бути викликана зміною харчування вашого котика, перегодовуванням або інфекцією. Кошеня має ходити в туалет щонайменше раз на день, тому стежте за будь-якими змінами. Діарея викликає зневоднення, що погано для вашого кошеняти, тому зверніться до ветеринара за порадою.

Закрепи

Якщо ви бачите, що ваш котик напружується в лотку, можливо, це запор. Як і діарея, запор може бути результатом зміни харчування, перегодовування чи будь-якої інфекції. Якщо симптоми тривають більше 48 годин, краще звернутися до ветеринара.
Вибір реклами