RU

Країна

Вакцинація кошеняти

Як відповідальний власник ви переймаєтеся здоров’ям вашого кошеняти і прагнете захистити його від хвороб. Вакцинація особливо важлива, оскільки вона допоможе запобігти появі багатьох розповсюджених захворювань. Як тільки кошеняті зроблять усі необхідні щеплення, ви можете бути спокійними, що забезпечили йому найкращий захист.

Коли вакцинувати

Ваше кошеня, швидше за все, отримає своє перше щеплення вже на 9-му тижні, друге — на 12-му. Вакцини різні, тому краще перевірити точний час щеплення у ветеринара.

Якщо ви забираєте котика з розплідника або рятувальної організації, попросіть копію його історії хвороби — ви можете виявити, що у нього вже є більшість необхідних щеплень.

Домашній режим

Може знадобитися до двох тижнів після вакцинації для того, щоб імунітет вашого котика відновився повністю. Протягом цього часу переконайтеся, що ви тримаєте його в приміщенні.

Підтримання результатів

Хоч ваш котик був вакцинований, важливо, аби він отримував щеплення щороку. Зберігайте свідоцтва про вакцинації в надійному місці — вони можуть знадобитися вам у майбутньому.

Виїзд за кордон

Якщо ви плануєте вивезти свого котика з країни, подбайте, щоб у нього були правильні щеплення. Проконсультуйтеся з вашим ветеринаром, аби отримати більше порад про виїзд за кордон.
Вибір реклами