RU

Країна

Повернутися
WHISKAS®  Смачні подушечки з курятиною для стерилізованих котів, 350 г

WHISKAS® Смачні подушечки з курятиною для стерилізованих котів, 350 г

Ми розробили WHISKAS® Смачні подушечки з курятиною для стерилізованих котів, 350 г. Це сухі раціони, які враховують усі потреби стерилізованих котів. Подушечки з курятиною під хрумкою скоринкою забезпечують баланс поживних речовин і мікроелементів, щоб було не лише смачно, а й корисно. 

Склад

Злаки (включно із 4% пшениці), м'ясо та продукти тваринного походження (25%, включно із 4% курки у світло-коричневих гранулах), продукти рослинного походження (враховуючи 2% пульпи цукрового буряка), екстракти рослинних білків, тваринні жири та рослинні олії, мінеральні речовини, овочі (4% моркви в оранжевих гранулах, 4% гороху в зелених гранулах).

Розроблено дієтологами та ветеринарними лікарями WALTHAM®

Науково-дослідницький центр WALTHAM®, (Велика Британія) — це провідний світовий авторитет у галузі харчування та догляду за тваринами. Робота спеціалістів центру WALTHAM® спрямована на створення кращого світу для домашніх тварин.

Інструкції щодо годування

Аналітичний склад

Харчова цінність у 100 г:
Білки 32 г
Жири 11,8 г
Зола 7,6 г
Клітковина 4 г
Кальцій 1 г
Фосфор 0,95 г
Магній 0,1 г
Омега-6 2,3 мг/кг
Таурин 1 580 мг/кг
Енергетична цінність у 100 г: 369 Ккал

Додаткові речовини (мг/кг):

Вітамін А 6 898 МО/кг
Вітамін D3 760 МО/кг
Вітамін Е 142 мг/кг
Сульфат міді 21 мг/кг
Сульфат марганцю 65,8 мг/кг
Селеніт натрію 0,4 мг/кг
Йодистий калій 1,7 мг/кг
Сульфат цинку 175 мг/кг

Рекомендації щодо годування

Серія кормів Sterile підтримує здоров'я сечовидільної системи котика та контролює вагу тварини в нормальних показниках.* Із 12 місяців і старше починайте годувати вашу тварину кормом для дорослих котів (1+). Більшості котів потрібен час для поступової зміни дієти. Коригуйте кількість корму залежно від потреб вашого котика. Для котів із зайвою вагою зменшуйте добову норму сухого корму. Слідкуйте, щоб тварина завжди мала вільний доступ до свіжої питної води. Давати корм тварині потрібно кімнатної температури. Обов'язково під час годування сухим кормом кількість випитої води котиком має бути у три рази більше порції з'їденого сухого корму (1:3). Готові сухі корми потребують чіткого дозування на вагу тварини! Корми потрібно зберігати в закритому вигляді у прохолодному та темному місці за температури від +4 до +35°С та за відносної вологості повітря не більше 75%. *Котик може потребувати додаткової дієти, залежно від стану здоров’я (будь ласка, проконсультуйтеся із ветеринаром).

Чому б не спробувати...

Вибір реклами