RU

Країна

Повернутися
WHISKAS® Смачні подушечки з тунцем для дорослих котів, 14 кг

WHISKAS® Смачні подушечки з тунцем для дорослих котів, 14 кг

Хочете потішити свого улюбленого котика чимось смачненьким? Тоді WHISKAS® Смачні подушечки з тунцем для дорослих котів, 14 кг — це те, що вам потрібно! Смак улюбленої рибки, а також добова порція необхідних вітамінів та мінералів — будьте впевнені в раціоні з тунцем від WHISKAS®, адже смачне може бути дуже корисним. 

Склад

Злаки, м'ясо та продукти тваринного походження (29%, включно з 4% ягняти в коричневих гранулах), тваринні жири та рослинні олії, екстракти рослинних білків, мінеральні речовини, овочі (4% моркви в оранжевих гранулах, 4% гороху в зелених гранулах), продукти рослинного походження.

Розроблено дієтологами та ветеринарними лікарями WALTHAM®

Науково-дослідницький центр WALTHAM®, (Велика Британія) — це провідний світовий авторитет у галузі харчування та догляду за тваринами. Робота спеціалістів центру WALTHAM® спрямована на створення кращого світу для домашніх тварин.

Інструкції щодо годування

Аналітичний склад

Харчова цінність у 100 г:
Білки 32 г
Жири 12,5 г
Зола 8,7 г
Клітковина 1,5 г
Омега-6 2,2 мг/кг
Таурин 1 870 мг/кг
Енергетична цінність у 100 г: 378 Ккал

Додаткові речовини (мг/кг):

Вітамін А 4 760 МО/кг
Вітамін D3 525 МО/кг
Вітамін Е 96 мг/кг
Сульфат міді 14,4 мг/кг
Йодистий калій 1,2 мг/кг
Селеніт натрію 0,27 мг/кг
Сульфат марганцю 67,5 мг/кг
Сульфат цинку 180 мг/кг
Антиоксиданти, харчові барвники

Рекомендації щодо годування

Із 12 місяців і старше починайте годувати вашу тварину кормом для дорослих котів (1+). Більшості котів потрібен час для поступової зміни дієти. Коригуйте кількість корму залежно від потреб вашого котика. Для котів із зайвою масою тіла зменшуйте добову норму сухого корму. Слідкуйте, щоб тварина завжди мала вільний доступ до свіжої питної води. Давати корм тварині потрібно кімнатної температури. Обов'язково при годуванні сухим кормом кількість випитої води котиком має бути у три рази більше порції з’їденого сухого корму (1:3). Готові сухі корми потребують чіткого дозування на вагу тварини! Корми потрібно зберігати в закритому вигляді у прохолодному та темному місці за температури від +4 до +35°С та за відносної вологості повітря не більше 75%.

Чому б не спробувати...

Вибір реклами