RU

Країна

Повернутися
WHISKAS® Смачні подушечки з ягням для дорослих котів, 300 г

WHISKAS® Смачні подушечки з ягням для дорослих котів, 300 г

Що може бути більш спокусливим для вашого хатнього улюбленця, ніж ароматні подушечки з ягням? Подаруйте своєму котику гастрономічне задоволення разом із сухим кормом WHISKAS® Смачні подушечки з ягням для дорослих котів, 300 г! Окрім неперевершених смакових якостей, WHISKAS® — це завжди гарантія збалансованого і здорового харчування для повноцінного життя домашньої тварини.  

Склад

Злаки, м'ясо та продукти тваринного походження (29%, враховуючи 4% ягняти в коричневих гранулах), тваринні жири та рослинні олії, екстракти рослинних білків, мінеральні речовини, овочі (4% моркви в оранжевих гранулах, 4% гороху в зелених гранулах), продукти рослинного походження.

Розроблено дієтологами та ветеринарними лікарями WALTHAM®

Науково-дослідницький центр WALTHAM®, (Велика Британія) — це провідний світовий авторитет у галузі харчування та догляду за тваринами. Робота спеціалістів центру WALTHAM® спрямована на створення кращого світу для домашніх тварин.

Інструкції щодо годування

Аналітичний склад

Харчова цінність у 100 г:
Білки 32 г
Жири 12,5 г
Зола 8,7 г
Клітковина 1,5 г
Омега-6 2,2 мг/кг
Таурин 1 870 мг/кг
Енергетична цінність у 100 г: 378 Ккал

Додаткові речовини (мг/кг):

Вітамін А 4 760 МО/кг
Вітамін D3 525 МО/кг
Вітамін Е 96 мг/кг
Сульфат міді 13,6 мг/кг
Йодистий калій 1,12 мг/кг
Селеніт натрію 0,27 мг/кг
Сульфат марганцю 67,5 мг/кг
Сульфат цинку 180 мг/кг
Антиоксиданти, харчові барвники

Рекомендації щодо годування

Із 12 місяців і старше починайте годувати вашу тварину кормом для дорослих котів (1+). Більшості котів потрібен час для поступової зміни дієти. Коригуйте кількість корму залежно від потреб вашого котика. Для котів із зайвою масою тіла зменшуйте добову норму сухого корму. Слідкуйте, щоб тварина завжди мала вільний доступ до свіжої питної води. Давати корм тварині потрібно кімнатної температури. Обов'язково під час годування сухим кормом кількість випитої води котиком має бути у три рази більше порції з’їденого сухого корму (1:3). Готові сухі корми потребують чіткого дозування на вагу тварини! Корми потрібно зберігати в закритому вигляді у прохолодному та темному місці за температури від +4 до +35°С та за відносної вологості повітря не більше 75%.

Чому б не спробувати...

Вибір реклами