RU

Країна

Повернутися
WHISKAS® Смачні подушечки з курятиною для дорослих котів, 950 г

WHISKAS® Смачні подушечки з курятиною для дорослих котів, 950 г

Ми пропонуємо WHISKAS® Смачні подушечки з курятиною для дорослих котів, 950 г спеціально для вашого дорослого улюбленця. Ми сподіваємось, що подушечки з курятиною під хрумкою скоринкою обов'язково сподобаються найвибагливішим кішкам і котикам. Проте WHISKAS® піклується не лише про смак їжі, а ще й про користь. Тому хрусткі подушечки містять необхідний для здоров’я запас вітамінів і мінералів.

Склад

М'ясо та продукти тваринного походження (29%, включно із 4% яловичини в червоних гранулах), екстракти рослинних білків, тваринні жири та рослинні олії, мінеральні речовини, овочі (4% моркви в оранжевих гранулах, 4% гороху в зелених гранулах), продукти рослинного походження.

Розроблено дієтологами та ветеринарними лікарями WALTHAM®

Научно-исследовательский центр WALTHAM®, (Великобритания) — это ведущий мировой авторитет в области питания и ухода за животными. Работа специалистов центра WALTHAM® направлена на то, чтобы создать лучший мир для домашних животных.

Інструкції щодо годування

Аналітичний склад

Харчова цінність у 100 г:
Білки 32 г
Жири 12,5 г
Зола 8,7 г
Клітковина 1,5 г
Омега-6 2,2 мг/кг
Таурин 1 870 мг/кг
Енергетична цінність у 100 г: 378 Ккал

Додаткові речовини (мг/кг):

Вітамін А 4 760 МО/кг
Вітамін D3 525 МО/кг
Вітамін Е 96 мг/кг
Сульфат міді 16 мг/кг
Йодистий калій 1,3 мг/кг
Селеніт натрію 0,38 мг/кг
Сульфат марганцю 67,5 мг/кг
Сульфат цинку 180 мг/кг
Антиоксиданти, харчові барвники

Рекомендації щодо годування

Із 12 місяців і старше починайте годувати вашу тварину кормом для дорослих котів (1+). Більшості котів потрібен час для поступової зміни дієти. Коригуйте кількість корму залежно від потреб вашого котика. Для котів із зайвою масою тіла зменшуйте добову норму сухого корму. Слідкуйте, щоб тварина завжди мала вільний доступ до свіжої питної води. Давати корм тварині потрібно кімнатної температури. Обов'язково під час годування сухим кормом кількість випитої води котиком має бути у три рази більше порції сухого корму, який він з'їв. (1:3). Готові сухі корми потребують чіткого дозування на вагу тварини! Корми потрібно зберігати в закритому вигляді у прохолодному та темному місці за температури від +4 до +35°С та за відносної вологості повітря не більше 75%.

Чому б не спробувати...

Вибір реклами