RU

Країна

Повернутися
WHISKAS® з ягням у желе для котів старше 7 років, 100 г

WHISKAS® з ягням у желе для котів старше 7 років, 100 г

Вологі раціони WHISKAS® для котів старше 7 років — це збалансований раціон, розроблений з урахуванням потреб, притаманних віку вашого улюбленця. Містить спеціальний комплекс природних антиоксидантів, вітамінів та мінералів, який зміцнює здоров'я вашого кота. На допомогу прийдуть Омега-6, цинк та вітамін Е. Вони допоможуть вашому улюбленцю залишатися здоровим та красивим від вусів до кінчика хвоста ще довгі роки.

Склад

М'ясо та продукти тваринного походження (враховуючи 4% ягняти), злаки, мінеральні речовини, цукри.

Розроблено дієтологами та ветеринарними лікарями WALTHAM®

Науково-дослідницький центр WALTHAM®, (Велика Британія) — це провідний світовий авторитет у галузі харчування та догляду за тваринами. Робота спеціалістів центру WALTHAM® спрямована на створення кращого світу для домашніх тварин.

Інструкції щодо годування

Аналітичний склад

Харчова цінність у 100 г:
Сирий протеїн 9 г
Сирий жир 5 г
Сира клітковина 0,3 г
Сира зола 1,6 г
Волога 84,5 г
Енергетична цінність у 100 г: 77 Ккал

Додаткові речовини (мг/кг):

Вітамін В1 29 мг/кг
Вітамін D3 250 МО/кг
Вітамін Е 20 мг/кг
Йодид кальцію 0,5 мг/кг
Сульфат міді 10 мг/кг
Сульфат заліза 54 мг/кг
Сульфат марганцю 10,1 мг/кг
Сульфат цинку 70,8 мг/кг

Рекомендації щодо годування

Серія кормів «7+» підтримує здоров'я сечовидільної системи котика, контролює вагу тварини в нормальних показниках* та має зміцнювальний ефект на імунітет та роботу серцево-судинної системи. Із 7 років і старше починайте годувати вашу тварину кормом для дорослих котів старше 7 років. Більшості котів потрібен час для поступової зміни дієти. Коригуйте кількість корму залежно від потреб вашого котика. Для котів із зайвою вагою зменшуйте добову норму корму. Слідкуйте, щоб тварина завжди мала вільний доступ до свіжої питної води. Давати корм тварині потрібно кімнатної температури. Залишок вологого корму, який не доїла тварина, необхідно зберігати в холодильнику не більше 2 днів. Готові корми потребують чіткого дозування на вагу тварини! Корми потрібно зберігати в закритому вигляді за температури від +4 до +35°С та за відносної вологості повітря не більше 75%.
*Котик може потребувати додаткової дієти, залежно від стану здоров’я (будь ласка, проконсультуйтеся із ветеринаром)
 

Чому б не спробувати...

Вибір реклами