RU

Країна

Повернутися
WHISKAS® з куркою в соусі для котів старше 7 років, 100 г

WHISKAS® з куркою в соусі для котів старше 7 років, 100 г

Якщо вашому котику вже більше 7 років, саме час підібрати йому раціон, який буде містити в собі всі необхідні речовини для підтримання його здоров'я. Вологе харчування WHISKAS® з куркою в соусі для котів старше 7 років, 100 г — це цілий комплекс антиоксидантів, вітамінів і мінералів. Харчування з куркою допоможе вашому пухнастому улюбленцю залишатися красивим і здоровим довгі роки.

Склад

М'ясо та продукти тваринного походження (враховуючи 4% курки), злаки, мінеральні речовини, цукри.

Розроблено дієтологами та ветеринарними лікарями WALTHAM®

Науково-дослідницький центр WALTHAM®, (Велика Британія) — це провідний світовий авторитет у галузі харчування та догляду за тваринами. Робота спеціалістів центру WALTHAM® спрямована на створення кращого світу для домашніх тварин.

Інструкції щодо годування

Аналітичний склад

Харчова цінність у 100 г:
Сирий протеїн 8 г
Сирий жир 5 г
Сира клітковина 0,3 г
Сира зола 1,6 г
Волога 84,5 г
Енергетична цінність у 100 г: 77 Ккал

Додаткові речовини (мг/кг):

Вітамін В1 29 мг/кг
Вітамін D3 250 МО/кг
Вітамін Е 20 мг/кг
Йодид кальцію 0,5 мг/кг
Сульфат міді 10 мг/кг
Сульфат заліза 54 мг/кг
Сульфат марганцю 10,1 мг/кг
Сульфат цинку 70,8 мг/кг

Рекомендації щодо годування

Cерія кормів «7+» підтримує здоров'я сечовидільної системи котика, контролює вагу тварини в нормальних показниках* та має зміцнювальний ефект на імунітет та роботу серцево-судинної системи. Із 7 років і старше починайте годувати вашу тварину кормом для дорослих котів старше 7 років. Більшості котів потрібен час для поступової зміни дієти. Коригуйте кількість корму залежно від потреб вашого котика. Для котів із зайвою вагою зменшуйте добову норму корму. Слідкуйте, щоб тварина завжди мала вільний доступ до свіжої питної води. Давати корм тварині потрібно кімнатної температури. Залишок вологого корму, який не доїла тварина, необхідно зберігати в холодильнику не більше 2 днів. Готові корми потребують чіткого дозування на вагу тварини! Корми потрібно зберігати в закритому вигляді за температури від +4 до +35°С та за відносної вологості повітря не більше 75%. *Котик може потребувати додаткової дієти, залежно від стану здоров’я (будь ласка, проконсультуйтеся із ветеринаром)
 

Чому б не спробувати...

Вибір реклами