RU

Країна

Домівка для котика

Як і його родичі в дикій природі, ваш кіт проводить багато часу за дослідженням навколишнього світу та захистом своєї території — для нього це ваш будинок! Нижче наведено декілька способів, як зробити ваш дім максимально комфортним для вашого котика та допомогти улюбленцю дотримуватися своїх природних інстинктів.

Килими

Найкраще для будинку з котом підійдуть килими з коротким «стриженим» ворсом, тому що котик не зможе зачепитися за нього та пошкодити кігті, на відміну від килимів із довгим петельним ворсом. До того ж, його буде простіше чистити від шерсті.

Догляд за кігтями

Дряпання — один із багатьох природних інстинктів вашого кота. Воно не тільки допомагає котам забезпечити зміну когтьової пластини, але й залишити свої запах та візуальне повідомлення, щоб позначити територію. Аби відвадити вашого кота від дряпання меблів, килимів або штор та, водночас, дати йому можливість проявляти свої природні інстинкти, привчайте його до використання спеціального стовпчика.

Шерсть усюди

Ваш котик буде линяти протягом свого життя — це природно. Іноді це можна обернути на свою користь — наприклад, привчити кота до нового ліжка або покривала, поклавши його шерсть на новий предмет.

Під ліжком

У дикій природі більшість дорослих котів має свої секретні місця. Вони використовують їх для переховування, відпочинку або відновлення після хвороби або травми. Ваш улюбленець поводиться так само. І де ховатися краще, як не під вашим ліжком? Покладіть туди килимок – так у вашого кота буде звична йому схованка.

Балкони

Якщо у вас є балкон, не забудьте зробити його безпечним для кота, встановивши дрібну сітку або решітку навколо. Так ви і ваш котик зможете безпечно насолоджуватися краєвидом.
Вибір реклами