RU

Країна

Світ очима кішки старше одного року

Природні інстинкти та спілкування

Як і в дикий природі, поведінка вашого котика залежить від природних інстинктів. Спостерігаючи за поведінкою вашого улюбленця, ви зможете краще зрозуміти, як він спілкується з вами — просто дивіться та слухайте.

Котик постійно спілкується з вами — просто дивіться та слухайте!

Звичайно, ваш кіт не вміє розмовляти, але він точно знає, як висловити свої почуття. Якщо ви придивитеся, то помітите, що пластика котячого тіла скаже більше будь-яких слів.

Поведінка котика

Незалежний дух та самостійність — якості, що традиційно приписують кицям та котикам. Проте насправді ці тварини більш товариські, ніж нам здається.

Котики вилизують один одного, труться головами, бочками та інколи хвостиками — так вони спілкуються між собою та демонструють свою прихильність.

Вичісування

Незважаючи на усю їхню незалежність, котики спілкуються один з одним та будують дружні відносини. Взаємний догляд за шерстю – частина цього спілкування.

Що означають його сигнали?

Як і більшість котів, ваш улюбленець, напевно, любить спілкуватися з вами. Але існує різниця між дружньою «бесідою» та тим, коли ви не спите через нього всю ніч! Якщо вашого котика щось турбує, не хвилюйтеся — є багато способів допомогти.

Нявчання часто може бути проявом потреби в увазі.

Дверний парадокс

Існують ситуації, в яких вам точно не перемогти: спочатку котик проситься вийти, потім — зайти. Так він показує свій характер. На щастя, є цікаве рішення — двері з отвором для кота.

Вибір реклами