Alimentation

Нагодуй свого кота

Вибір того, що їсти для вашого кота, може здатися складним, особливо якщо він трохи вибагливий! Тут ви знайдете інформацію про те, що потрібно вашому коту в його раціоні, як змінити його корм, і поради, якщо він стане вередувати під час їжі.

Необхідні поживні речовини


У дикій природі коти харчуються лише здобиччю, яку вони вполювали. Ваш кіт також природжений мисливець, однак у домашніх умовах його раціон повністю залежить від вас. Важливо слідкувати за харчуванням котика, щоб він залишався здоровим та енергійним. Правильне харчування киці — це запорука здоров'я і гарного настрою. Тому до нього висуваються надзвичайно високі вимоги. Раціон харчування котів має бути збалансований і повинен включати всі необхідні речовини.

Мінерали забезпечують міцні зубки й кістки вашого котика.


Білковий профіль раціону

Перш за все, потрібно враховувати, що киці — строго м'ясоїдні тварини. А це означає, що особливе значення має білковий профіль раціону

Харчова алергія: спеціальна дієта

Деякі люди мають алергію на котів, але чи знаєте ви, що деякі котики мають алергію на певні види їжі? Реакції на неправильне харчування можуть погіршити якість життя вашого улюбленця через виникнення шкірних подразнень або проблем із травленням.

Перше, що попросить ветеринар, це список продуктів, які ваш котик споживає регулярно.


Елімінаційна дієта

Лише ветеринар зможе найточніше визначити, чи страждає ваша киця на харчову алергію, якийсь інший різновид алергії або має абсолютно інше захворювання.

Все про котячу м’яту


Котяча м’ята — гарний спосіб допомогти котику справитися з хвилюванням та стресом. Ця трава піднімає його настрій та покращує самопочуття. Але чому ця м’ята так приваблює котів та як ви можете її використовувати?

Котяча м’ята не викликає звикання, тому ви можете бути впевненими, що вона не зашкодить котику взагалі.

Котяча м’ята

Котяча м’ята — це трава з сімейства м'яти. Люди використовують корисні властивості цієї трави для лікування з давньоримських часів. Зовсім недавно її почали використовувати як чай для полегшення травлення. Що ж до котів — це їхня найбільша радість