soins

Збереження здоров'я вашої кішки

Ласкаво просимо до нашого розділу про здоров’я котів, де ми ділимося порадами щодо догляду за котами, зокрема щодо ваги, алергії та боротьби зі стресом під час візитів до ветеринара. Прокрутіть униз, щоб знайти практичні статті про здоров’я котів, які допоможуть вам зберегти здоров’я вашого маленького кота.

Домівка для котика

Як і його родичі в дикій природі, ваш кіт проводить багато часу за дослідженням навколишнього світу та захистом своєї території — для нього це ваш будинок!

Якщо у вас є кіт, варто подумати про килими у вашому домі.

Нижче наведено декілька способів, як зробити ваш дім максимально комфортним для вашого котика та допомогти улюбленцю дотримуватися своїх природних інстинктів.

Світ поза домом

Ваш кіт, як і його родичі в дикій природі, — природжений дослідник із допитливим характером. Хоч багато котів задовольняється перебуванням всередині квартири чи будинку, цього може бути недостатньо (особливо якщо у вас хлопчик) — адже світ за дверима такий привабливий.

Якщо у вас є садочок, ви можете побудувати «будиночок для кота».

Якщо ваш котик може виходити на вулицю, але вас непокоїть його безпека, ось декілька порад, як контролювати його, не обмежуючи.

Побутові загрози

Пригодницький дух вашого кота робить його дуже допитливим. Отже, він може шкодити, особливо коли залишається вдома один.

Ви можете зробити багато речей, щоб котику було безпечно та звично у вашому домі.

Але його природні інстинкти виживання дуже сильні, тому він поводиться обережно з незнайомими речами та явищами.

Комфортне літо для вашого котика

Як і його родичі у дикій природі, ваш кіт любить ніжитися на сонці. Насправді ж час, проведений на сонці, має контролюватися, аби кіт не отримав сонячні опіки.

Важливо пам'ятати, що, як і людям, котикам необхідний особливий догляд під час перебування під сонцем.

Особливо ризиковано лежати на відкритому сонці. Також тварини зі світлим кольором шерсті та рожевим носиком більше схильні до опіків.