Socialization-et-jeu_1

Соціалізуйте свого кошеня та грайте з ним

Однією з найбільших радощів вашого нового пухнастого м’яча є гра! Пограйте зі своїм кошеням, щоб допомогти йому соціалізуватися та виразити свою особистість. Відкрийте для себе обмеження, які необхідно встановити, щоб уникнути укусів, і дізнайтеся, що для вас приготував їхній мисливський інстинкт. Ми також пояснюємо, як впевнено познайомити з ним собак і дітей.

Кошенята та діти

Без жодних сумнівів: ваше кошеня — це клубочок щастя. Якщо у вас є діти, вони швидко закохаються в нового пухнастого друга сім'ї. Однак, якщо ваші діти дуже активні, слідкуйте за тим, щоб котик не налякався.

Для початку попросіть дітей просто погладити свого нового котика.

Варто встановити основні правила відразу і навчити ваших дітей правильно грати з новим членом вашої родини.

Навчаємо кошеня змалку

Те, з чим ваше кошеня зіштовхнеться в перші кілька місяців, вплине на його подальше життя. Чим більше досвіду воно набере у цей період, тим більш відкритим і довірливим котом воно буде в дорослому віці.

Чим більше ви залучатимете котика до повсякденного життя, тим впевненішим він почуватиметься.

Мама знає краще

Мама-кішка — перший та найважливіший вчитель вашого кошеняти. Вона навчить своїх кошенят усьому, що потрібно знати для виживання: як полювати, доглядати за своєю шерстю та кігтями, ходити в туалет. 

Перший день удома

Це визначний день, коли ви вперше принесете кошеня додому. Проте його приїзд вплине не тільки на ваше життя — життя котика також зміниться! Перш ніж ваш кошеня приїде, переконайтеся, що у вас є все, що вам потрібно, щоб допомогти йому спокійно та щасливо облаштуватись у новій оселі.

Після того як ви привезли кошеня додому, намагайтеся створити у будинку спокійну атмосферу.

Якщо у вас є діти або інший котик, вам потрібно буде вводити нове кошеня в родину дуже обережно — так ви всі разом будете жити у злагоді!

Знайомство кошеняти з іншими котами та тваринами

У дикій природі дорослі коти мало спілкуються з «чужоземцями», оскільки покладаються тільки на себе і в полюванні, і у виживанні.

Якщо у вас вже є дорослий котик, поява нового кошеняти вдома може покласти початок суперництву.

Ваше маленьке кошеня керується цими природними інстинктами, тому важливо максимально полегшити його спільне життя з іншими тваринами.

Дізнайтеся більше про вашого малюка

Чим більше часу ви проводите зі своїм кошеням, тим більше ви його пізнаєте та розумієте, як його характер та поведінка зумовлені природними інстинктами.

Ваше нове кошеня незабаром знатиме ваш режим дня.

Незважаючи на те, що домашній стиль життя вашого маленького кошеняти відрізняється від способу життя диких котів, він все ще поводиться, як його великі родичі. Розуміння його природних інстинктів допоможе вам встановити міцний зв’язок із вашим кошеням, оскільки саме з вами він створюватиме свою нову родину.