RU

Країна

Корм для кішок і котів WHISKAS®

Меню від
WHISKAS®

Наші продукти не тільки до вподоби котиками, але й містять оптимальний баланс поживних речовин, вітамінів та мінералів, аби вони були здоровим та щасливими.

Асортимент для будь-якого віку

Кожен щасливий власник мурчика дбає про здоров’я та енергійність свого улюбленця на всіх етапах його життя. З віком потреби кота змінюються, тому WHISKAS® пропонує смачне меню, спеціально розроблене з урахуванням віку вашого улюбленця: для кошенят до 12 місяців, для дорослих котів старше 1 року та котів старше 7 років.

Кошеня Кошеня

Кошеня росте в 15 разів швидше за дитину, тому вкрай важливо, щоб воно отримувало харчування, яке спеціально розроблено з урахуванням його потреб.

Кошеня
Переглянути наше
меню для кошеняти
Старше 1 року Старше 1 року

Від хрустких подушечок з ніжною начинкою до апетитних м'ясних або рибних шматочків — наше меню для дорослих котів ідеально збалансоване для здоров'я та щастя вашого улюбленця.

Старше 1 року
Переглянути наше меню
для котів старше 1 року
Старше 7 років Старше 7 років

Для котів старше 7 років WHISKAS® пропонує соковите та смачне меню, яке враховує потреби котика на цьому етапі життя. Воно легше засвоюється та містить більше поживних речовин, необхідних для підтримки його здоров'я в цьому віці.

Старше 7 років
Переглянути наше меню
для котів старше 7 року

Тип раціону

Побалуйте вашого котика чудовим смаком сухих та вологих раціонів WHISKAS®. Наші продукти містять оптимальний баланс вітамінів та мінералів, щоб ваш улюбленець був щасливим та здоровим.

Переглянути все

Whiskas® Крем-суп

Неперевершений крем-суп із апетитними шматочками — чудовий обід для котиків. Запропонуйте вашому улюбленцю смачну новинку!

Denta Taste
Детальніше
Вибір реклами