RU

Країна

Все про котячу м’яту

Котяча м’ята — гарний спосіб допомогти котику справитися з хвилюванням та стресом. Ця трава піднімає його настрій та покращує самопочуття. Але чому ця м’ята так приваблює котів та як ви можете її використовувати?

Котяча м’ята

Котяча м’ята — це трава з сімейства м'яти. Люди використовують корисні властивості цієї трави для лікування з давньоримських часів. Зовсім недавно її почали використовувати як чай для полегшення травлення. Що ж до котів — це їхня найбільша радість!

Чи всі коти реагують на котячу м’яту?

Ні, не всі коти чутливі до цієї трави. Проте більшість впадає в ейфорію, коли чує цей запах десь поблизу. Збудження від цієї трави зазвичай триває кілька хвилин, а потім котик звикає.

Чи безпечно це?

Котяча м’ята не викликає звикання, тому ви можете бути впевненими, що навіть якщо ваш котик зануриться в листя, це не зашкодить йому взагалі. Ви навіть можете купувати іграшки та ковдри, просочені або ароматизовані цією травою.

Як можна використовувати котячу м’яту?

Спробуйте обприскувати рідкою м’ятою стовпчик для дряпання — так ви заохотите вашого котика дряпатися саме там, а не на вашому кріслі! Це не тільки відверне кота від шкідливих звичок, але й стане нагородою за гарну поведінку.

Чи можна виростити цю траву власноруч?

Звичайно! Котяча м’ята недорога і дуже проста у вирощуванні — ви можете придбати пакет з насінням у будь-якому розпліднику. Це багаторічна трава, а отже, ви будете отримувати урожай щороку.

Найкращий час сіяти м’яту — початок весни. Бажано в місці з гарним світлом. Така трава росте досить великими кущами, тому потрібно залишати близько 25 см між кожною рослиною. Насіння почне проростати через кілька тижнів. Коли м’ята зацвіте — час врожаю!

Як збирати котячу м’яту?

Коли м’ята зацвіте, зріжте рослинку на відстані 20 см над землею, а потім відділіть листя від стебел. Висушіть стебла та листя на підносі у гарно провітрюваному місці. Переконайтеся, що ваш котик не зможе дістатися до них! Через декілька тижнів листя стане сухим та пухким — м’ята для котика готова!
Вибір реклами