RU

Країна

Коли ви не вдома

Коли ви від’їжджаєте у відпустку або вам просто потрібно залишити кошеня на декілька днів, потрібно буде подумати про найкращий спосіб догляду за ним, коли ви не знаходитеся поруч.

Готелі для тварин

Зверніться до ветеринара за рекомендацією щодо готелю для тварин, де ваше кошеня може тимчасово залишитися. Перш за все, відвідайте заклад, аби переконатися, що вас повністю влаштовують умови утримання.

Коли ви відвезете туди своє кошеня, залиште з ним його улюблену іграшку, ковдру або ліжечко, щоб допомогти йому почуватися комфортно в новому оточенні.

Зооняня

Якщо у вас є друг або родич, який любить котів, чому б не попросити його посидіти з котиком? Таким чином ваше кошеня зможе залишитися в безпечному та знайомому оточенні свого власного будинку. Не забудьте дати зооняні чіткі вказівки щодо щоденних дій вашого кошеняти і повідомити про місця, де воно полюбляє ховатися.

Подорож із котом

Якщо ви хочете взяти свого котика за кордон, зверніться до авіакомпанії за інформацією про вимоги та обмеження. Також зверніться до свого ветеринара за порадою, що вам потрібно мати з собою: паспорти домашніх тварин, медичні сертифікати та довідки про щеплення, необхідні для країни, в яку ви подорожуєте.
Вибір реклами