RU

Країна

Отрути та небезпеки навколо

У дикій природі дорослі коти використовують свої нюхові та смакові відчуття, щоб перевірити, чи не зіпсувалась їжа. Вони також обнюхують речі, з якими ще не знайомі. Ваше кошеня керується інстинктами, але його природна допитливість може призвести до того, що воно проковтне щось помилково, граючись, або під час вилизування. З вашою любов'ю та піклуванням ви можете допомогти малюку уникнути можливих небезпек.

Безпечне зберігання

Профілактика краще, ніж лікування, тому зберігайте всі очищувальні рідини, ліки, фарби та отрути поза зоною досяжності вашого кошеняти. Крім того, краще тримати двері в підвали, гаражі та горища закритими.

Важливо знати

У дикій природі дорослі котики сховаються, якщо захворіють або пораняться. Ваше маленьке кошеня може вчинити так само, якщо проковтне щось погане, тож стежте за його місцезнаходженням. Симптоми отруєння можуть бути різні: від втоми до паралічу, тремтіння та судом, а також діареї, нудоти та блювоти. Якщо ви спостерігаєте хоча б один із цих симптомів у кошеняти, відразу ж віднесіть його до ветеринара.

Кожна секунда важлива

Якщо ваше кошеня виявляє ознаки отруєння, не намагайтеся спровокувати блювоту — віднесіть його відразу до ветеринара. Якщо ви знаєте, чим кошеня отруїлося, візьміть отруту з собою.
Вибір реклами