RU

Країна

Ритуал вилизування

Ваше миле маленьке кошеня любить доглядати за собою — вилизування займатиме більшу частину його дня. Котик не просто насолоджується процесом, це приносить йому користь. Вилизування допомагає котику зберігати свою шерсть в ідеальному стані, контролювати появу паразитів та зміцнювати зв'язки з іншими котами. Якщо він вилизується занадто рідко, це може означати, що котик погано почувається. З іншого боку, надмірне вилизування також свідчить про порушення.

Надмірне вилизування

Приємний догляд також можна звести до крайнощів. Стан нудьги або нещастя може викликати нервове вилизування, що може призвести до часткової втрати шерсті. Необхідно зрозуміти, яка причина може викликати стрес у вашого кошеняти, і внести відповідні зміни. Також слід звернутися до ветеринара для швидкої перевірки.

Клубки шерсті

Ви знали, що язик вашого кошеняти вкритий крихітними «гребінцями»? Вони допомагають кошеняті вичісувати зайву шерсть та утримувати шкіру в гарному стані. Проте якщо частина шерсті залишиться на язику в кошеняти, воно не зможе її виплюнути, а просто проковтне. У котиків все так влаштовано, що шерсть, яку вони проковтнули, потім повертається через «відкашлювання».

Цей процес виглядає не дуже приємно, проте не варто хвилюватися: це цілком природна поведінка.
Вибір реклами