RU

Країна

У квартирі чи на вулиці?

Ваш котик буде жити в будинку чи на вулиці? Дізнавшись про його природні інстинкти, ви зможете забезпечити йому комфортне та щасливе життя будь-де.

Природна територія

У дикій природі територія кота, як правило, ділиться на невеликий «домашній» простір для життя та більший — для полювання. Ваш будинок стане для кошеняти його «домашнім» простором.

Якщо ваше кошеня залишатиметься всередині приміщення, воно розширятиме свій простір до меж, куди воно може дістатися. Якщо матиме вихід на вулицю, цей простір може бути більшим, ніж ви думаєте! У цьому випадку його територія визначається наявністю їжі та територіями інших котів.

Кошенята, які живуть на вулиці

Якщо кошеня живе на вулиці, вашому маленькому мисливцю вистачатиме розваг. Воно створить власну територію, використовуючи дерева та інші зручні місця для патрулювання, а також для дряпання, щоб позначати, хто тут головний.

Оточуюче середовище дає котику можливості для полювання та дослідження, хоча іноді це може бути й небезпечним. Проте пам'ятайте, що у вашого кошеняти є потужний інстинкт самозбереження. Навіть якщо ви часто його не бачите, не хвилюйтеся за нього!

Ідентифікація

Якщо ви збираєтеся відпустити свого котика на вулицю, переконайтеся, що на ньому еластичний ошийник із табличкою з адресою. Також зверніться до свого ветеринара за інформацією про те, як встановити мікрочіп — це допоможе визначити його місцеперебування, якщо кошеня загубиться.

Незвичні події

Грози, феєрверки та гучні вечірки можуть налякати маленьке кошеня. Якщо ви знаєте, що такі події відбуваються у вашій місцевості, не випускайте свого котика на вулицю.

Небезпеки вдома

Якщо ви виховуєте кошеня вдома, вам не потрібно турбуватися про зовнішній світ. Але все одно ваш маленький дослідник може потрапити в халепу. Допитливим кошенятам цікаві такі речі, як каміни, димарі, вікна, плити, пральні машини та сушарки. Переконайтеся, що ви регулярно перевіряєте ці місця та, якщо можете, закривайте їх, коли вони не використовуються.

Грайтеся з ним

Кошенята, які живуть вдома, потребують постійних розваг. Так вони використовують свої природні інстинкти для ігор та полювання. Переконайтеся, що в кошеняти багато іграшок, є стовпчик для дряпання, об’єкти, на які можна залазити, та котячий туалет.
Вибір реклами