RU

Країна

Здорові зубки кошеняти

Ваше кошеня — хижак від природи. Це означає, що його зуби еволюційно сформувалися для розривання цільного м’яса, а не для жування подрібненого. Так само, як і тваринам в дикій природі, вашому малюку потрібно підтримувати здоров’я зубів, аби їсти та вичісувати себе належним чином.

Регулярні перевірки

Зуби вашого кошеняти повинні бути чистими та без залишків їжі на них. Ясна мають бути здорового рожевого кольору. Якщо ви помітили будь-які почервоніння навколо зубів і ясен кошеняти, зверніться до свого ветеринара — іноді шматочки їжі та бактерії можуть призводити до утворення зубного каменю.

Привчіть вашого котика до перевірки ротової порожнини з раннього віку — це полегшить вам чищення його зубів!

Чищення зубів

Щоб очистити зуби котика, вам знадобиться спеціальна зубна щітка і зубна паста, придатна для догляду за кішками. Ви можете купити їх у будь-якому зоомагазині або запитати у свого ветеринара. Дозвольте котику злизати зубну пасту зі щітки — так він звикне до її смаку. Потім обережно очистіть зуби з обох боків. Постарайтеся робити це принаймні раз на тиждень.

Спеціальне харчування

Введіть суху їжу в раціон вашого котика — наприклад, сухі раціони Whiskas® для кошенят, що містять кальцій для здоров’я зубів. Кожен шматочок — правильного розміру і форми для вашого кошеняти, а абразивна текстура ідеально підходить для його зубів і ясен.
Вибір реклами