RU

Країна

Дряпання та тертя

У дикій природі більшість великих кішок залежить тільки від себе, а не від зграї. Ваше кошеня — не виняток. Саме для того, щоб запобігти непорозуміння й уникнути потенційних конфліктів, воно регулярно надсилає чіткі сигнали іншим котам. Один із найсильніших його сигналів — запах.

Чутливий до запахів

Тіло вашого котика спеціально пристосоване для відправлення та отримання повідомлень за допомогою запахів. У нього навіть є спеціальний орган у роті — орган Якобсона, який він використовує для аналізу запахів.

Тертя

Ваш котик любить тертися об всілякі речі: дверні рами, стільці, дерева і, звичайно ж, об вас! Тертя може здаватися простою поведінкою, але насправді воно дуже важливе. Ваш котик не тільки визнає ваш статус і підтверджує свій соціальний зв'язок з вами, але також збирає і залишає важливі сигнали.

Дряпання

Як і його родичі, ваш котик буде часто дряпати все навколо. Проявляючи цю природну поведінку, він одночасно вирішує декілька задач:

• підтримує кігті у відмінному стані;
• підтримує належний стан м'язів і сухожиль, які рухають кігтями;
• залишає візуальні та нюхові знаки, що позначають його територію.

Дряпання корисне для вашого котика, але не для ваших меблів. Тому варто подарувати котику стовпчик для дряпання, щоб уникнути таких проблем.
Вибір реклами