RU

Країна

Муркотіння, або Що він намагається вам сказати?

Від класичного «няв» до різноманітних видів муркотіння — ваш малюк використовує свій голос для відтворення величезної кількості звуків — насправді більшої, ніж у інших тварин. Ваш котик використовує близько 60 різних звуків, і кожен — різного тону чи інтенсивності — має своє значення. Але що саме він намагається вам сказати?

Класичне «няв»

Всі знають, що таке «няв». Це гортанний звук, яким кошенята привертають до себе увагу. Коли ваше кошеня виросте, воно буде нявчати, щоб передати цілий діапазон настроїв та емоцій — від дружелюбності і страху до скарження та гніву.

Муркотіння

Всі знаю: якщо котик щасливий — він муркоче. Новонароджене кошеня муркоче, щоб сказати матері, що з йому комфортно і безпечно. В цілому, муркотіння — це звук задоволеності, проте нові дослідження показують, що котики також можуть муркотіти в дуже стресових ситуаціях, таким чином заспокоюючи себе.

Спілкування з котиком

У дикій природі великі кішки рідко спілкуються звуками, окрім періодів, коли вони готуються до бійки або спарювання. Проте коли домашній котик нявчить до вас, він знає те, що цілі покоління котів знали до нього: це відмінний спосіб привернути увагу людини.

Чим більше ви спілкуєтеся з вашим кошеням, тим більше воно буде розуміти вас та реагувати. Скоро ви будете розрізняти сигнали кошеняти, а воно — ваші.
Вибір реклами