RU

Країна

Як привчити кошеня до туалету

Кошеняті буде комфортніше ходити в туалет наодинці, коли ніхто йому не заважає. Ось чому важливо зберігати лоток у тихому безпечному місці, куди він зможе легко дістатися і залишитися на самоті.

Слідкуйте за тим, коли кошеня хоче в туалет

Вам потрібно буде навчити кошеня використовувати лоток. Це доволі просто: посадіть його в лоток, як тільки побачите, що він шукає місце для туалету. Ви також зможете садити його в лоток рано вранці, вночі та після кожного прийому їжі. Продовжуйте робити так, поки ваше кошеня не почне знаходити туалет за запахом та місцем розташування. Після цього просто залиште котика біля нього. Аби переконатися, що йому зручно, використовуйте наповнювач, що поглинає запахи та не збивається в грудки, наприклад, Catsan®.

Чистий туалет

У дикій природі великі кішки дуже чистоплотні, тому вони не їдять і не п’ють там, де ходять в туалет. Ваше маленьке кошеня теж любить чистоту, тому поставте його лоток подалі від їжі та води. Також важливо очищати котячий туалет щодня.

Неприємності можливі

Ваше кошеня почало ходити в туалет в інші місця? На це може бути декілька причин:

• брудний лоток;
• так кошеня звертає на себе увагу;
• кошеня відчуває загрозу на своїй території;
• кошеня досягло статевої зрілості.

Якщо неприємні випадки продовжують відбуватися, зверніться до свого ветеринара за порадою, як повернути кошеня до нормального режиму.

Як прибирати

Промийте поверхню чистою водою, потім застосуйте 10%-й розчин прального біопорошку, аби позбутися запаху. Краще обмежитися тільки цими засобами, оскільки багато очищувальних засобів схожі ароматом на сечу кота. Якщо ви будете їх використовувати, це спонукатиме кошеня до небажаної поведінки.

Нагорода за гарну поведінку

Коли ваше кошеня успішно використовує лоток, переконайтеся, що ви достатньо хвалите його — можна навіть пригостити його котячими ласощами. Таким чином воно скоро навчиться пов'язувати відвідування туалету з позитивними почуттями. Все, що вам потрібно зробити, — це показати своєму кошеняті, що ви терпляче до всього ставитеся і заохочуєте його — так воно швидко звикне до використання лотка.
Вибір реклами