RU

Країна

Якщо кошеня проявляє агресію?

У дикій природі коти реагують на загрози агресивною поведінкою. Ваше кошеня — не виняток. Тим не менш, ви можете виявити, що воно діє агресивно, навіть якщо немає підстав для відчуття загрози — наприклад, під час гри. Якщо це станеться, не хвилюйтеся — у нас є поради, які допоможуть усунути агресивний настрій та заспокоїти кошеня.

Будьте терплячими

Пам'ятайте, що ваше кошеня дуже маленьке і все ще знайомиться з навколишнім світом. Воно може поводитися агресивно, бо боїться того, чого поки не розуміє, або того, що ви йому ще не показали.

Від пестощів до кусання

Із тим, як ваше кошеня росте, ви можете помітити, що воно неочікувано змінює свою поведінку. Воно може перевернутися на спину і дозволити вам грати з собою, а потім раптово вчепитися у вашу руку своїми кігтями та зубами.

Така поведінка може свідчити про дорослішання вашого кошеняти: воно вже спілкується з іншими котами, але все ще відчуває себе немовлям, коли перебуває вдома. Перемикання з режиму «кошеня» на режим «дорослий кіт» відбувається раптово, перетворюючи його звичайну грайливу поведінку на захисну.

Як привчити кошеня до пестощів

Найкраще привчати кошеня до ласки з раннього віку. Нехай воно звикає до того, що ви гладите його. Проте не всі кошенята реагують на прогладжування позитивно, в такому разі краще прийняти його вибір і припинити спроби.

Гра

Ігри — чудовий спосіб скинути агресію. Є багато іграшок, які кошеня буде переслідувати, гратися з ними лапками та накидатися на них. Так воно завдасть менше шкоди вашим рукам.

Постійна агресія

Попри всі ваші зусилля зробити так, щоб кошеня відчувало себе в безпеці, існує шанс, що воно буде продовжувати діяти агресивно. Якщо це так і особливо якщо ця агресія стосується дітей, краще порадитися з вашим ветеринаром, який відправить вас до спеціаліста з поведінки тварин. Завдяки експертній допомозі агресивна поведінка вашого кошеняти незабаром повинна зникнути.
Вибір реклами