RU

Країна

Повернутися
WHISKAS® Смачні подушечки з яловичиною для дорослих котів, 14 кг

WHISKAS® Смачні подушечки з яловичиною для дорослих котів, 14 кг

У раціоні кота мають бути корми різної консистенції, що містять поживні речовини, необхідні тварині в певному віці і з певним укладом життя. Сухий раціон WHISKAS® Смачні подушечки з яловичиною для дорослих котів, 14 кг — це запорука захисту вашого улюбленця від захворювань та поганого настрою, адже корм дає котику важливі вітаміни і мінерали для його природної життєдіяльності. Побалуйте свого кота ароматними подушечками з яловичиною! 

Склад

М'ясо та продукти тваринного походження (29%, включно із 4% яловичини в червоних гранулах), екстракти рослинних білків, тваринні жири та рослинні олії, мінеральні речовини, овочі (4% моркви в оранжевих гранулах, 4% гороху в зелених гранулах), продукти рослинного походження.

Розроблено дієтологами та ветеринарними лікарями WALTHAM®

Науково-дослідницький центр WALTHAM®, (Велика Британія) — це провідний світовий авторитет у галузі харчування та догляду за тваринами. Робота спеціалістів центру WALTHAM® спрямована на створення кращого світу для домашніх тварин.

Інструкції щодо годування

Аналітичний склад

Харчова цінність у 100 г:
Білки 32 г
Жири 12,5 г
Зола 8,7 г
Клітковина 1,5 г
Омега-6 2,2 мг/кг
Таурин 2 120 мг/кг
Енергетична цінність у 100 г: 378 Ккал

Додаткові речовини (мг/кг):

Вітамін А 4 760 МО/кг
Вітамін D3 525 МО/кг
Вітамін Е 96 мг/кг
Сульфат міді 16 мг/кг
Йодистий калій 1,3 мг/кг
Селеніт натрію 0,33 мг/кг
Сульфат марганцю 67,5 мг/кг
Сульфат цинку 180 мг/кг
Антиоксиданти, харчові барвники

Рекомендації щодо годування

Із 12 місяців і старше починайте годувати вашу тварину кормом для дорослих котів (1+). Більшості котів потрібен час для поступової зміни дієти. Коригуйте кількість корму залежно від потреб вашого котика. Для котів із зайвою масою тіла зменшуйте добову норму сухого корму. Слідкуйте, аби тварина завжди мала вільний доступ до свіжої питної води. Давати корм коту потрібно кімнатної температури. Обов'язково під час годування сухим кормом кількість випитої води котиком має бути у три рази більшою за порцію з’їденого сухого корму (1:3). Готові сухі корми потребують чіткого дозування на вагу тварини! Корми потрібно зберігати в закритому вигляді у прохолодному та темному місці за температури від +4 до +35°С та за відносної вологості повітря не більше 75%.

Чому б не спробувати...

Вибір реклами