RU

Країна

Повернутися
WHISKAS®  Смачні подушечки з курятиною для кошенят, 14 кг

WHISKAS® Смачні подушечки з курятиною для кошенят, 14 кг

Вік кошенят від 1 до 12 місяців — це час активного розвитку і захоплюючих ігор. Щоб ваш малюк ріс щасливим здорованем, WHISKAS® створив сухий раціон із курятиною, який стане чудовою основою його харчування. WHISKAS® Смачні подушечки з курятиною для кошенят, 14 кг містить необхідні речовини для здорового дитинства вашого улюбленця.

Склад

М'ясо та продукти тваринного походження (38%, включно із 4% курки в коричневих гранулах), злаки, тваринні жири та рослинні олії, продукти рослинного походження, екстракти рослинних білків, мінеральні речовини, молоко та продукти молочного походження (включно з 0,7% знежиреного сухого молока в подушечках, що відповідає 4% знежиреного молока), овочі (4% моркви в оранжевих гранулах, 4% гороху в зелених гранулах).

Розроблено дієтологами та ветеринарними лікарями WALTHAM®

Науково-дослідницький центр WALTHAM®, (Велика Британія) — це провідний світовий авторитет у галузі харчування та догляду за тваринами. Робота спеціалістів центру WALTHAM® спрямована на створення кращого світу для домашніх тварин.

Інструкції щодо годування

Аналітичний склад

Харчова цінність у 100 г:
Білки 37 г
Жири 13 г
Зола 7 г
Клітковина 1,5 г
Кальцій 1,4 г
Фосфор 1,1 г
Енергетична цінність у 100 г: 391 Ккал

Додаткові речовини (на 1 кг):

Таурин 4 040 мг/кг
Вітамін А 5 265 МО/кг
Вітамін D3 580 МО/кг
Вітамін Е 570 мг/кг
Сульфат міді 28,2 мг/кг
Йодистий калій 2,3 мг/кг
Сульфат марганцю 27,3 мг/кг
Селеніт натрію 0,11 мг/кг
Сульфат цинку 72,8 мг/кг
Антиоксиданти, харчові барвники

Рекомендації щодо годування

У період відлучення кошеняти від грудного вигодовування пом'якшуйте сухий корм питною водою. Із 12 місяців і старше починайте годувати ваше кошеня кормом для дорослих котів. Більшості котів потрібен час для поступової зміни дієти. Коригуйте кількість корму залежно від потреб вашого котика. Слідкуйте, аби тварина завжди мала вільний доступ до свіжої питної води. Зберігати корм потрібно за температури від +4 до +35°С та за відносної вологості повітря не більше 75%. Давати корм тварині потрібно кімнатної температури. Обов'язково під час годування сухим кормом кількість випитої води котиком має бути у три рази більшою за порцію з’їденого сухого корму (1:3). Готові корми потребують чіткого дозування на вагу тварини!

Чому б не спробувати...

Вибір реклами