RU

Країна

Повернутися
WHISKAS® з домашньою птицею в соусі для кошенят, 100 г

WHISKAS® з домашньою птицею в соусі для кошенят, 100 г

Вологі раціони WHISKAS® для кошенят від 1 до 12 місяців розроблені спеціально, щоб ваш малюк отримав все найкорисніше та найсмачніше для здорового розвитку на найважливішому етапі свого життя. Апетитні м'ясні шматочки в ніжному соусі — чудова страва для кошеняти. Крім того, корм WHISKAS® містить оптимальний баланс вітамінів та мінералів, щоб їжа вашого кошеняти була не тільки смачною, але й корисною.

Склад

М'ясо та продукти тваринного походження (враховуючи 4% м'яса птиці), олії та жири, злаки, мінеральні речовини, цукри.

Розроблено дієтологами та ветеринарними лікарями WALTHAM®

Науково-дослідницький центр WALTHAM®, (Велика Британія) — це провідний світовий авторитет у галузі харчування та догляду за тваринами. Робота спеціалістів центру WALTHAM® спрямована на створення кращого світу для домашніх тварин.

Інструкції щодо годування

Аналітичний склад

Харчова цінність у 100 г:
Сирий протеїн 8 г
Сирий жир 6 г
Сира клітковина 0,2 г
Сира зола 1,6 г
Волога 83,5 г
Кальцій 0,3 г
Енергетична цінність у 100 г: 86 Ккал

Додаткові речовини (мг/кг):

Вітамін В1 29 мг/кг
Вітамін D3 250 МО/кг
Вітамін Е 20 мг/кг
Йодид кальцію 0,5 мг/кг
Сульфат міді 10 мг/кг
Сульфат заліза 54 мг/кг
Сульфат марганцю 10,1 мг/кг
Сульфат цинку 70,8 мг/кг

Рекомендації щодо годування

У період відлучення кошеняти від грудного вигодовування починайте привчати його до промислових кормів з вологих кормів. Із 12 місяців і старше починайте годувати ваше кошеня кормом для дорослих котів. Більшості котів потрібен час для поступової зміни дієти. Коригуйте кількість корму залежно від потреб вашого котика. Індивідуальні потреби кошеняти можуть коливатися залежно від рівня його активності та віку. Слідкуйте, щоб тварина завжди мала вільний доступ до свіжої питної води. Давати корм тварині потрібно кімнатної температури. Залишок вологого корму, який не доїла тварина, необхідно зберігати в холодильнику не більше 2 днів. Готові корми потребують чіткого дозування на вагу тварини! Корми потрібно зберігати в закритому вигляді за температури від +4 до +35°С та за відносної вологості повітря не більше 75%.

Чому б не спробувати...

Вибір реклами