RU

Країна

Повернутися
WHISKAS® з яловичиною в соусі для дорослих котів, 400 г

WHISKAS® з яловичиною в соусі для дорослих котів, 400 г

Вологі раціони WHISKAS® для дорослих котів — це збалансований раціон для здорового та щасливого життя вашого улюбленця. Апетитні шматочки в ніжному соусі у зручному форматі банки містять оптимальне поєднання вітамінів та мінералів для збалансованого харчування вашого котика щодня.

Склад

М'ясо та продукти тваринного походження (35%, враховуючи 4% яловичини), злаки, екстракти рослинних білків, мінеральні речовини та вітаміни.

Розроблено дієтологами та ветеринарними лікарями WALTHAM®

Науково-дослідницький центр WALTHAM®, (Велика Британія) — це провідний світовий авторитет у галузі харчування та догляду за тваринами. Робота спеціалістів центру WALTHAM® спрямована на створення кращого світу для домашніх тварин.

Інструкції щодо годування

Аналітичний склад

Харчова цінність у 100 г:
Білки 8 г
Жири 4 г
Зола 1,5 г
Клітковина 0,45 г
Волога 83 г
Енергетична цінність у 100 г: 77 Ккал

Додаткові речовини (мг/кг):

Вітамін В1 31,5 мг/кг
Вітамін D3 250 МО/кг
Вітамін Е 21 мг/кг
Йодид кальцію 0,33 мг/кг
Сульфат заліза 35 мг/кг
Сульфат марганцю 6,6 мг/кг
Сульфат цинку 46,2 мг/кг

Рекомендації щодо годування

Із 12 місяців і старше починайте годувати вашу тварину кормом для дорослих котів (1+). Більшості котів потрібен час для поступової зміни дієти. Коригуйте кількість корму залежно від потреб вашого котика. Для котів із зайвою вагою зменшуйте добову норму корму. Слідкуйте, щоб тварина завжди мала вільний доступ до свіжої питної води. Давати корм тварині потрібно кімнатної температури. Залишок вологого корму, який не доїла тварина, необхідно зберігати в холодильнику не більше 2 днів в закритій скляній ємності. Готові корми потребують чіткого дозування на вагу тварини! Корми потрібно зберігати в закритому вигляді за температури від +4 до +35°С та за відносної вологості повітря не більше 75%.

Чому б не спробувати...

Вибір реклами