RU

Країна

Повернутися
WHISKAS® з куркою в соусі для дорослих котів, 400 г

WHISKAS® з куркою в соусі для дорослих котів, 400 г

Вологі раціони WHISKAS® з куркою в соусі для дорослих котів, 400 г — це збалансований раціон для вашого улюбленця. Харчування з куркою в ніжному соусі містить оптимальний баланс вітамінів і мінералів для підтримання здоров'я вашого котика кожного дня. Крім цього, формат банки дуже зручний у використанні.   

Склад

М'ясо та продукти тваринного походження (35%, враховуючи 4% курки), злаки, екстракти рослинних білків, мінеральні речовини та вітаміни.

Розроблено дієтологами та ветеринарними лікарями WALTHAM®

Науково-дослідницький центр WALTHAM®, (Велика Британія) — це провідний світовий авторитет у галузі харчування та догляду за тваринами. Робота спеціалістів центру WALTHAM® спрямована на створення кращого світу для домашніх тварин.

Інструкції щодо годування

Аналітичний склад

Харчова цінність у 100 г:
Білки 8 г
Жири 4 г
Зола 1,5 г
Клітковина 0,45 г
Волога 83 г
Енергетична цінність у 100 г: 77 Ккал

Додаткові речовини (мг/кг):

Вітамін В1 31,5 мг/кг
Вітамін D3 250 МО/кг
Вітамін Е 21 мг/кг
Йодид кальцію 0,33 мг/кг
Сульфат заліза 35 мг/кг
Сульфат марганцю 6,6 мг/кг
Сульфат цинку 46,2 мг/кг

Рекомендації щодо годування

Із 12 місяців і старше починайте годувати вашу тварину кормом для дорослих котів (1+). Більшості котів потрібен час для поступової зміни дієти. Коригуйте кількість корму залежно від потреб вашого котика. Для котів із зайвою вагою зменшуйте добову норму корму. Слідкуйте, щоб тварина завжди мала вільний доступ до свіжої питної води. Давати корм тварині потрібно кімнатної температури. Залишок вологого корму, який не доїла тварина, необхідно зберігати в холодильнику не більше 2 днів в закритій скляній ємності. Готові корми потребують чіткого дозування на вагу тварини! Корми потрібно зберігати в закритому вигляді за температури від +4 до +35°С та за відносної вологості повітря не більше 75%.

Чому б не спробувати...

Вибір реклами