RU

Країна

Повернутися
WHISKAS® з куркою в желе для дорослих котів, 100 г

WHISKAS® з куркою в желе для дорослих котів, 100 г

WHISKAS® створює тільки найкраще для ваших котиків! Тому вологі раціони з куркою не тільки сподобаються котикам, а й подбають про їх здоров'я. Адже WHISKAS® з куркою в желе для дорослих котів, 100 г містить необхідні речовини для оптимальної роботи організму. Сподіваємось, що з WHISKAS® ваш котик буде ситим і задоволеним.

Склад

М'ясо та продукти тваринного походження (враховуючи 4% курки), мінеральні речовини.

Розроблено дієтологами та ветеринарними лікарями WALTHAM®

Науково-дослідницький центр WALTHAM®, (Велика Британія) — це провідний світовий авторитет у галузі харчування та догляду за тваринами. Робота спеціалістів центру WALTHAM® спрямована на створення кращого світу для домашніх тварин.

Інструкції щодо годування

Аналітичний склад

Харчова цінність у 100 г:
Сирий протеїн 9 г
Сирий жир 4,7 г
Сира клітковина 0,3 г
Сира зола 1,7 г
Волога 84 г
Енергетична цінність у 100 г: 76 Ккал

Додаткові речовини (мг/кг):

Вітамін В1 28,6 мг/кг
Вітамін D3 250 МО/кг
Вітамін Е 19 мг/кг
Йодид кальцію 0,3 мг/кг
Сульфат міді 10 мг/кг
Сульфат заліза 31,7 мг/кг
Сульфат марганцю 5,95 мг/кг
Сульфат цинку 41,8 мг/кг

Рекомендації щодо годування

Із 12 місяців і старше починайте годувати вашу тварину кормом для дорослих котів (1+). Більшості котів потрібен час для поступової зміни дієти. Коригуйте кількість корму залежно від потреб вашого котика. Для котів із зайвою вагою зменшуйте добову норму корму. Слідкуйте, щоб тварина завжди мала вільний доступ до свіжої питної води. Давати корм тварині потрібно кімнатної температури. Залишок вологого корму, який не доїла тварина, необхідно зберігати в холодильнику не більше 2 днів. Готові корми потребують чіткого дозування на вагу тварини! Корми потрібно зберігати в закритому вигляді у прохолодному та темному місці за температури від +4 до +35°С та за відносної вологості повітря не більше 75%.

Чому б не спробувати...

Вибір реклами