RU

Країна

Разом до ветеринара

За своїм характером ваш котик — незалежний одинак. Як і його родичі в дикій природі, він звик сам доглядати за собою. Але іноді йому потрібна допомога. Ось чому важливо відвезти його до ветеринара, якщо ви стурбовані його здоров'ям.

Тримайте напоготові всю контактну інформацію вашого місцевого ветеринара (години роботи та вказівки щодо надзвичайних ситуацій після закінчення робочого дня). І не забувайте: якщо ви не можете відвезти кота в лікарню, існує можливість консультації ветеринарним лікарем по телефону.

Мислимо на крок вперед

Якщо ви знаєте, що вашого кота будуть вводити в наркоз, переконайтеся, щоб кіт не їв і не пив перед візитом до ветеринара за 6-12 годин. Також зателефонуйте ветеринару перед візитом, щоб він мав час підготуватися до вашого прибуття.

Комфортна подорож

Для безпеки вашого кота важливо перевозити його належним чином. Найкращий спосіб — це спеціальний контейнер-переноска для подорожей. Якщо у вас його немає, використовуйте міцну картонну коробку. Переконайтеся, що ви вирізали отвори для вентиляції та міцно обв’яжіть коробку мотузкою, щоб котик не вискочив.
Покладіть всередину рушник або декілька шарів паперу, щоб він почувався зручно всередині.

Незалежно від того, чи це плановий візит до ветеринара, чи надзвичайна ситуація, перш за все пам'ятайте про спокій. Дайте котику звичну іграшку та поводьтеся спокійно, щоб не тривожити вашого улюбленця та забезпечити йому максимальний комфорт.
Вибір реклами