RU

Країна

Слідкуємо за вагою котика

У дикій природі дорослі коти харчуються лише здобиччю, яку вони вполювали. Ваш кіт також природжений мисливець, однак у домашніх умовах його раціон повністю залежить від вас. Важливо слідкувати за харчуванням котика, щоб він залишався здоровим та енергійним. Окрім того, що меню котика має бути збалансованим, розмір порцій також має значення! І хоча буває важко протистояти благаючим очам, не перегодовуйте свого улюбленця, адже це може призвести до проблем із його здоров’ям.

Зважування

Найпростіший спосіб зважити кота — скористатися звичайними підлоговими вагами. Спершу зважте себе. Потім знову повторіть зважування, на цей раз тримаючи кота на руках. Віднімаючи перше число від другого, ви отримаєте вагу вашого улюбленця!

Чи нормальна вага у мого кота?

Для різних порід показник оптимальної ваги варіюється. Проте існує простий спосіб, як можна оцінити суттєві відхилення від норми. Якщо, поклавши обидві руки на боки котика, ви відчуваєте його ребра (останні 2-3), вага вашого улюбленця в нормі. Але якщо всі його ребра стирчать, він занадто худий. Подивіться на кота зверху: якщо у нього спостерігається зайва «талія» поза ребрами, а на задніх лапках та під животиком є жирові відкладення — це можливий індикатор зайвої ваги. У такому випадку варто проконсультуватися з ветеринарним лікарем.

Як допомогти котику з зайвою вагою?

Для котиків з надмірною вагою ветеринар зможе запропонувати дієтичний раціон та годування невеликими порціями. І, певно, вам доведеться припинити підгодовування та перекуси!

Як і його родичі в дикій природі, ваш кіт рухливий — і це також може допомогти зменшити його вагу. Введіть нову звичку — короткі перерви на активну діяльність та ігри. Потім поступово збільшуйте час, додаючи по п'ять хвилин, поки не вийде повноцінне тренування.

Як допомогти надто худому котику?

Якщо ви думаєте, що ваш котик занадто худий, зверніться до ветеринара за порадою щодо виду корму та режиму годування. Якщо його стан не зміниться, можливо, він хворіє, тому поверніться до ветеринара для перевірки здоров’я котика.
Вибір реклами