RU

Країна

Природні інстинкти та спілкування

Як і в дикий природі, поведінка вашого котика залежить від природних інстинктів. Спостерігаючи за поведінкою вашого улюбленця, ви зможете краще зрозуміти, як він спілкується з вами — просто дивіться та слухайте. Звичайно, ваш кіт не вміє розмовляти, але він точно знає, як висловити свої почуття. Якщо ви придивитеся, то помітите, що пластика котячого тіла скаже більше будь-яких слів.

Природні інстинкти

За своїм характером коти — одинаки. Їм подобається проводити час наодинці з собою, особливо коли вони відпочивають або виходять на «полювання». Котам притаманна активізація мисливського інстинкту в нічний час — це природне бажання, яке не зникне, навіть якщо ви годуєте його регулярно протягом дня.

Важливо, щоб ваш котик мав змогу керуватися своєю природною поведінкою. Обов’язково переконайтеся, що у вашому домі є місця, де він може усамітнитися чи сховатися. Як і більшості котиків, йому, ймовірно, сподобається закритий простір картонних коробок та котячих будиночків.

Природжений мисливець

У дикій природі всі дорослі коти — мисливці. Ваш котик не виключення, тому важливо заохочувати його інстинктивне бажання полювати. Проте не хвилюйтеся — жертв серед пташок і мишей можна уникнути, адже іграшки також чудово втамують інстинкт мисливця! Наприклад, прив’язані до мотузки іграшки — чудовий спосіб погратися разом, адже так кіт зможе продемонструвати свої природні навички полювання. Давайте йому вигравати щоразу — його переповнюватиме гордість!
Проте якщо ви знайдете птаха або мишку на порозі, пам'ятайте, що ваш кіт просто завершує полювання там, де він почувається найбезпечніше. Це не погана поведінка і не подарунок — просто він демонструє, що немає кращого місця, як дім! Якщо ж ви живете у квартирі та ваш улюбленець переважно полює на шурхотливі предмети вдома, ви в безпеці від «неприємної» здобичі.

Ніс як засіб спілкування

Як і в дикій природі, запахи відіграють важливу роль у спілкуванні між котами. Такі «нюхові» повідомлення котик може залишати подряпинами, тертям і сечею. Тому коли ваш улюбленець треться об стіни, меблі чи двері, він насправді мітить свою територію. І якщо він треться об ваші ноги, то це справжній комплімент, який говорить, що ви належите йому!

Подряпини залишають візуальні повідомлення, а також допомагають зберегти кігті вашого кота в належному стані. Переконайтеся, що у нього є ділянка, де дозволено (та навіть заохочується!) дряпати. Аби зберегти меблі від руйнування, поставте йому спеціальний стовпчик для дряпання.
Вибір реклами