RU

Країна

Поведінка котика

Незалежний дух та самостійність — якості, що традиційно приписують кицям та котикам. Проте насправді ці тварини більш товариські, ніж нам здається.

Вичісування

Незважаючи на усю їхню незалежність, котики спілкуються один з одним та будують дружні відносини. Взаємний догляд за шерстю – частина цього спілкування. Отже, якщо ви бачите, що ваш кіт вилизує сусідського кота, пам'ятайте, що це не просто заради очищення. Вони знайомляться або навіть миряться після нещодавньої бійки.

Тертя

Коти також люблять тертися мордочками, бочками та інколи – хвостиками. Тертя — чудовий спосіб змішувати запахи один одного та спілкуватися. Деякі експерти вважають, що цей процес пов'язаний з ієрархією серед котів. Тертя не тільки задовольняє природні інстинкти вашого кота, а також дає можливість побачити, як ваш улюбленець товаришує зі своїми сусідами!

Агресивна поведінка

Котики не завжди добродушні, іноді вони поводяться агресивно. Наприклад, захищаючи свою територію, улюбленець може спробувати зупинити вас у певних частинах будинку та навіть намагатися атакувати.

Важливо пам'ятати, що це лише частина природної поведінки кота. Можливо, він не використовує всю свою енергію через постійне перебування вдома. Можливо, він помітив птаха через вікно і засмутився, тому що не може вполювати його. А може, ви випадково були поряд, коли він дивився на свою здобич, і ваша присутність ввімкнула в нього режим «мисливця».

Такий агресивний настрій легко припинити: спробуйте дати йому іграшки або предмети, на які він зможе залазити. Також допоможуть ігри мисливського типу, наприклад, прив’яжіть будь-яку іграшку до мотузки — йому сподобається!
Вибір реклами