RU

Країна

Що означають його сигнали?

Як і більшість котів, ваш улюбленець, напевно, любить спілкуватися з вами. Але існує різниця між дружньою «бесідою» та тим, коли ви не спите через нього всю ніч! Якщо вашого котика щось турбує, не хвилюйтеся — є багато способів допомогти.

Дверний парадокс

Існують ситуації, в яких вам точно не перемогти: спочатку котик проситься вийти, потім — зайти. Так він показує свій характер. На щастя, є цікаве рішення — двері з отвором для кота. Він швидко до нього звикне і зможе приходити, коли забажає. Якщо ж установити отвір немає можливості, найкращий вихід — не зачиняти дверей.

Графік годування

Можливо, котик нявкає, тому що він просто зголоднів. Якщо це відбувається постійно, спробуйте дотримуватися вказівок щодо режиму годування на наших упаковках кормів або залиште сухий корм, аби котик міг їсти протягом дня. Однак найкращий варіант – годувати кота щодня в один і той самий час. Коли він звикне до графіка, йому не буде потреби нагадувати вам про годування.

Більше обіймів

Нявчання часто може бути проявом потреби в увазі. Дайте своєму котику те, що він просить — погладьте його, дозвольте сидіти на колінах під час перегляду телевізора та обов’язково знаходьте час для ігор.

Встановлення межі

Коли котик отримає, що просив, він, швидше за все, припинить нявчати. Але якщо він продовжує шуміти після того, як ви задовольнили його потреби, найкраще його ігнорувати, хоча це й важко. Якщо здатися, це навчить котика, що чим більше він нявчить, тим більше уваги ви йому приділяєте!

Винагорода за гарну поведінку

Як і всі коти, ваш улюбленець любить, коли його винагороджують, тому переконайтеся, що ви похвалили його за тишу. Дочекайтеся, коли він припинить шантажувати, а потім скажіть, який він молодець. Також нагородою стануть його улюблені смаколики, пестощі або ігри.

Допоможіть котику розслабитися

Якщо ваш котик постійно кричить, можливо, йому нудно або страшно. У таких випадках ігри спрацьовують якнайкраще, особливо якщо вони змушують його думати про «котяче». Прості ігри з використанням м’яча стимулюють вашого улюбленця та розвивають його витривалість.

Погане самопочуття

У більшості випадків нявчання — просто спосіб привернути увагу. Але іноді це може означати, що ваш котик погано почувається. Прослідкуйте, чим він зайнятий, що робить, коли кричить — це може бути підказка, в чому криється проблема. Наприклад, якщо він нявчить під час їди, можливо, в нього підвищена чутливість зубів або проблеми з ковтанням. Якщо він нявчить під час відвідування лотку, може, в нього запор або проблеми з сечовипусканням. У таких випадках краще звернутися до ветеринара.
Вибір реклами