RU

Країна

Природні інстинкти

Тепер ви – гордий власник кошеняти, і для вас важливо, щоб ваш будинок був максимально комфортним для нього. Найкращий спосіб зробити це — зрозуміти, чому ваш малюк поводиться саме так, як поводиться. Ваше кошеня за своєю природою – мисливець-одинак. Воно вважає, що саме відповідає за власне виживання і йому не потрібна зграя, аби подолати труднощі. Цей важливий факт відображається на всіх природних інстинктах та на поведінці кота.

Вхід та вихід

У дикій природі дорослі коти завжди уважно стежать за потенційною небезпекою. Саме тому ви можете помітити, як ваше кошеня бігає з кімнати в кімнату. Так воно оцінює ситуацію та виявляє можливі небезпеки. Якщо ваше кошеня полюбляє так робити, переконайтеся, що отвір для котика у дверях розблокований або є відкриті двері, щоб йому ніщо не перешкоджало.

Вивчення території

Родичі вашого котика у дикій природі використовують дряпання, запахи та звуки, щоб віднайти суперників та «мітити» свою територію. Оскільки такі «позначки» діють як знаки для інших котів, вони регулярно їх оновлюють.

У домашніх умовах ви побачите, що ваше кошеня вчиняє так само, тому слід переконатися, що ваш котик може виражати свої природні потреби, не спричиняючи надто великої шкоди. Спробуйте подарувати йому стовпчик для дряпання або шматок старого килима — вони дуже відволікають від меблів!

Місця на висоті

У дикій природі коти шукають місця, що знаходяться високо, для нападу та для спостереження за хижаками, а також для відпочинку. Переконайтеся, що вдома є кілька місць, де ваш малюк зможе сидіти високо.

Схованки

Більшість дорослих котів у дикій природі мають свої улюблені схованки, які вони використовують, щоб оглядати свою територію. Вони ховаються там, коли потребують відпочинку або ж коли налякані чи хворіють. Ваше кошеня, напевно, знайде своє власне місце, щоб сховатись у вашому домі, але ви можете йому допомогти, звільнивши для нього поличку чи підвіконня.
Вибір реклами