RU

Країна

Які бувають породи котів?

Обираючи пухнастого муркотика, необхідно оцінювати не тільки зовнішній вигляд на фото, але і характер, особливості поведінки. Адже вам і вашому улюбленцю має бути добре разом. Деякі породи котів і кішок дуже ласкаві і довірливі, інші — незалежні, часом навіть агресивні. Кішки можуть бути активними і грайливими, а можуть виступати в якості «диванної подушки», прокидаючись, головним чином для того, щоб поїсти.

Які бувають породи котів великих розмірів?

Мейн-кун — одна з найбільш великих порід домашніх кішок, вага може досягати 12 кг. Забарвлення найрізноманітніше. Кішки відрізняються м'яким врівноваженим характером. Це порода відмінних мисливців, вони можуть вижити в диких умовах. Дуже рухливі, товариські, але і самотність їх не обтяжує.

Регдолл — досить велика порода напівдовгошерстих кішок, вага може досягати до 9 кг. Дуже спокійна, ласкава порода, агресією на увагу ніколи не відповідає. Для дітей це відмінний варіант. Дуже прив'язані до своїх господарів, слідують за ними по п'ятах.

Які є породи котів зі спокійним характером?

Такі породи відмінно будуть себе почувати і в невеликій квартирі.

Персидська порода відрізняється довгою пухнастою шерстю, що робить котів схожими на плюшевих ведмедів. Із задоволенням грають із дітьми, агресії не проявляють. За шерстю потрібен регулярний догляд, вичісування.

Британська короткошерста кішка характеризується спокійним, терплячим характером. Дуже добра порода. Відмінний варіант для дітей — її можна тискати і пестити скільки завгодно, агресії кішка не проявить. Особливого догляду не вимагає, але така порода схильна до захворювань.

Шотландська прямовуха (Скоттиш-страйт) або висловуха (Скоттиш-фолд) кішка — дуже доброзичлива тварина. Це лагідні кішки, не кусаються, не дряпаються. Але сидіти довго на руках не люблять. Бояться гучних звуків.

Канадський сфінкс — дуже велелюбна порода. Ці добродушні, миролюбні створіння мають абсолютно не котячий характер. Вони не бояться собак, інших тварин, швидко та легко навчаються. Вимагають до себе рівних із людиною прав.

Донський сфінкс має добрий, спокійний, дещо ледачий характер. Розумні, швидко запам'ятовують команди, але часто не поспішають їх виконувати, оскільки вважають людину рівною собі. Дуже теплолюбні, бояться протягів, тому утримувати їх необхідно в дуже теплому приміщенні і годувати 3–4 рази на день.

Священна Бірма має спокійний, врівноважений характер. Це дуже розумні, товариські і ласкаві тварини, добре ладнають із дітьми. Відрізняються міцною прихильністю до господаря, відчувають його настрій. За кольором нагадують сіамських, але мають пухнасту шубку.

Російська блакитна кішка має слухняний, але при цьому незалежний характер, швидко розуміє встановлені порядки. Ласкава, але не набридлива тварина. Кішки гарно ладнають із дітьми, допитливі та рухливі. Швидко адаптуються до умов, що змінюються, легко звикають до людей, з ними можна подорожувати.

Екзотична короткошерста кішка має легкий, грайливий характер. Це ласкава, спокійна тварина. Любить компанію, але при цьому не нав'язується, в симпатіях вибіркова. Порода відрізняється розумом і вихованістю.

Які породи котів відрізняються активною поведінкою?

Для активних котів необхідно забезпечити можливість реалізувати свою рухливість і грайливість, які закладені природою.
 
  1. Абіссинська порода відрізняється рухливістю і допитливістю, навіть у дорослому віці. Дуже розумні і вимагають до себе шанобливого ставлення. Шерсть коротка, не вимагає особливого догляду.
  2. Ангорська порода має життєрадісний грайливий характер. Добре адаптуються в новій обстановці і до нової компанії. Привітні, але не «балакучі». Шерсть схожа на пух, тому іноді буде потрібне чищення килимів та одягу.
  3. Сіамська порода характеризується особливою відданістю господареві: всюди слідують за ним, люблять «розмовляти». Кішки рухливі і допитливі. Для здоров'я їм потрібен активний спосіб життя. Ця порода популярна у енергійних, життєрадісних людей.
  4. Бенгальська порода відрізняється веселим і бешкетним характером. Люблять активні ігри, можуть дуже швидко навести «порядок» у будинку. Люблять компанію, але можуть проявити характер.
  5. Курильський бобтейл — це короткохвості кішки. Вони дуже доброзичливі і розумні. Допитливі, люблять активні ігри, проявляють поведінку собак — грають із іграшками, приносять їх. Віддані хазяїнові.

Головне, що є обов'язковим у догляді абсолютно за всіма кішками, — це збалансоване харчування, любов і увага господаря. Тоді ваш улюбленець буде задоволений і щасливий!
Вибір реклами