RU

Країна

Меню для кошеняти

Як і коти в дикій природі, ваше кошеня — справжній хижак. Його зуби, язик і травна система спеціально призначені для вживання м'яса. Тому щоб кошеня могло задовольнити свої природні поживні потреби, важливо, аби харчування було правильним.

Як м'ясоїд ваше кошеня потребує багато білка, а також цілого комплексу поживних речовин. Також через те, що малюк росте так швидко, йому потрібен інший набір поживних речовин, ніж дорослому коту, включаючи правильне співвідношення кальцію та фосфору.

Протеїн

Білок має важливе значення для здорового росту вашого кошеняти, м'язового тонусу, шерсті, шкіри та кігтів. Білки складаються з амінокислот. Деякі з них — як, наприклад, таурин і аргінін — називаються незамінними амінокислотами, що означає, що ваше кошеня не здатне саме виробляти їх. Тому вам потрібно буде забезпечувати його необхідним харчуванням.

Незамінні жирні кислоти

Ваше кошеня потребує незамінних жирних кислот, щоб зберігати шкіру, шерсть, репродуктивну систему та обмін речовин у здоровому стані. Вони – не лише важливе джерело енергії, але й додають їжі смаку.

Вітаміни

Вітаміни необхідні для зору вашого кота, росту кісток та метаболізму. Існує безліч різних вітамінів, кожен грає свою особливу роль. Отже, якщо кошеня пошкодить лапу, один вітамін допоможе зупинити кровотечу, а інший — відновити шкіру.

Мінерали

Мінерали забезпечують кошеня сильними зубами та кістками. Основні корисні речовини, які йому потрібні, — кальцій, фосфор, калій, натрій, хлор та магній. Ви знайдете все це в необхідних кількостях у котячих раціонах.

Вуглеводи та клітковина

Ваше кошеня використовує вуглеводи як джерело енергії. Крім того, клітковина допомагає його травній системі.

Враховуючи такі комплексні потреби, важливо годувати кошеня спеціальними готовими раціонами. Whiskas® для кошенят забезпечить ваше маленьке кошеня повноцінним та збалансованим харчуванням з білками та поживними речовинами, що допоможуть йому вирости здоровим щасливим котиком.
Вибір реклами