RU

Країна

Кошеня «мітить» територію

У дикій природі великі кішки залишають чіткі сигнали для позначення своєї території та уникнення конфліктів, тому що вони залежать тільки від себе і намагаються уникнути неприємностей.

Ваш котик буде «мітити» територію — це один із його улюблених способів залишати знаки після себе та демонструвати свою природну поведінку.

Розумне спілкування

Коли дикі коти полюють, вони рідко зустрічаються з іншими котами. Але їм все одно потрібно дати своїм сусідам знати, де вони були і коли вони готові до спарювання. Так само, як і його родичі в дикій природі, ваше кошеня буде використовувати складну систему знаків на основі запахів, аби забезпечити охорону своєї території, а також не допускати незнайомих котів. Навіть більше — воно буде регулярно оновлювати ці знаки.

Небажані «помітки»

Іноді те, що котик «мітить» територію, може бути ознакою того, що він не почувається в безпеці і йому здається, що його території щось загрожує. Якщо вам доводиться мати справу з небажаними «помітками», не хвилюйтеся — ось що можна зробити, щоб цього уникнути:

• стерилізуйте котика, щоб зменшити його бажання «мітити»;
• уникайте використання аміаку та очищувачів з хлором — ці запахи схожі на котячу сечу і можуть спонукати котика «мітити»;
• спробуйте не прибирати за котиком відразу — зникнення власного запаху може викликати у нього занепокоєння;
• очистіть забруднене місце 10% розчином прального порошку та протріть медичним спиртом;
• незабаром після того, як ви очистите місце, зробіть так, щоб ваш котик грав там — це допоможе йому відчувати себе більш безпечно;
• якщо проблема не зникне, зв'яжіться зі своїм ветеринаром.
Вибір реклами