RU

Країна

Ознаки стресу кошеняти

Варто пам'ятати, що дряпання та тертя — абсолютно нормальні прояви поведінки вашого кота, хоча вони й можуть бути неприйнятними для вас.

Тривожна поведінка

Якщо ваше кошеня нахиляється до землі, його тіло напружене, а зіниці розширені, можливо, воно відчуває тривогу. В нього також може бути задишка та воно може вилизувати себе більше, ніж звичайно.

Агресивна та деструктивна поведінка

Якщо ваше спокійне і лагідне кошеня раптово починає кусатися і дряпатися, можливо, воно занудьгувало. Пам'ятайте, що ваш котик — справжній мисливець, і якщо його природні інстинкти не отримують достатньої стимуляції, він буде шукати її скрізь. Так само він може поводитися, якщо йому здається, що його територія знаходиться під загрозою.

Кошеня «мітить» територію вдома

Якщо відбулися зміни в звичному житті кошеняти або у домі з'являється новий котик, ви помітите, що воно починає «мітити» територію. Використовуйте розбавлений дезінфікуючий засіб, щоб видалити запах, і поставте миску з їжею біля того місця, де воно «мітить». Але насамперед покажіть кошеняті, що ви його любите, щоб воно відчуло себе в безпеці.

Нервове вилизування

Якщо ваше кошеня відчуває напруження, воно може почати надмірно доглядати за собою, постійно вилизуючи та жуючи одну конкретну ділянку своєї шерсті. Якщо воно продовжуватиме так робити, це може призвести до погіршення стану шкіри, тому краще звернутися до ветеринара за порадою.

Вибір реклами