RU

Країна

Дізнайтеся більше про вашого малюка

Чим більше часу ви проводите зі своїм кошеням, тим більше ви його пізнаєте та розумієте, як його характер та поведінка зумовлені природними інстинктами.

Незважаючи на те, що домашній стиль життя вашого маленького кошеняти відрізняється від способу життя диких котів, воно все ще поводиться, як його великі родичі. Розуміння його природних інстинктів допоможе вам встановити міцний зв’язок із вашим кошеням, оскільки саме з вами він створюватиме свою нову родину.

Вичісування

Вичісування — це не просто очищення шерсті. У дикій природі великі коти також доглядають за шерстю один одного — так вони зміцнюють свої соціальні зв'язки. Ви можете імітувати цю поведінку, регулярно вичісуючи кошеня. Ви не тільки задовольнятимете його природні потреби, а й зміцните із ним зв’язок.

Тертя

У дикій природі великі кішки використовують запахи, щоб залишати сигнали, які допомагають їм захищати свою територію та уникати конфліктів. Такими позначками вони також встановлюють та зміцнюють соціальні зв'язки — вони труться одне об одного. Отже, коли ваше кошеня треться об вас, воно позначає вас як частину своєї родини. Переконайтеся, що ви також демонструєте йому свою прихильність.

Загроза території

Якщо ви принесете іншого котика в будинок або якщо з'явиться нова дитина, ви можете виявити, що ваше кошеня почало «мітити» різні місця в будинку і не користується туалетом. У цьому немає нічого незвичайного — це природна відповідь на те, що кошеня відчуває загрозу своїй території.

Ось декілька порад, якими ви можете скористатися, щоб допомогти своєму кошеняті звикнути до цих змін:

• переконайтеся, що для кожного котика в будинку є окремі мисочки для їжі та води, а також ліжка і туалети;
• забезпечте кошеня місцями, на які воно зможе залізти — для нього це буде розширенням власної території;
• приділяйте кошеняті достатньо уваги, що воно не почувалось покинутим.

Розпорядок дня

Ваше нове кошеня незабаром знатиме ваш режим дня. Воно дізнається, коли ви прокидаєтеся і лягаєте спати, коли буваєте вдома після роботи та відпочинку, як любите проводити вільні вечори. Якщо ви дозволите своєму кошеняті стати частиною свого розпорядку життя, воно швидко стане товариським та впевненим членом вашої родини.
Вибір реклами