RU

Країна

Знайомство кошеняти з іншими котами та тваринами

У дикій природі дорослі коти мало спілкуються з «чужоземцями», оскільки покладаються тільки на себе і в полюванні, і у виживанні. Ваше маленьке кошеня керується цими природними інстинктами, тому важливо максимально полегшити його спільне життя з іншими тваринами.

Захоплення території

Якщо у вас вже є дорослий котик, поява нового кошеняти вдома може покласти початок суперництву. Коти дуже прив’язані до своєї території, тому на вас чекає період, коли два котика звикають один до одного. Будьте терплячими і не хвилюйтеся. Вони навчаться співіснувати і навіть зможуть стати гарними друзями.

Знайомство собаки з кошеням

Зазвичай принести в будинок маленьке кошеня легше, якщо у вас є собака, а не дорослий кіт. Ваше кошеня може шипіти на собаку — не хвилюйся, це абсолютно природна поведінка. Краще просто дозволити домашнім тваринам поспілкуватися — через кілька тижнів вони повинні прийняти один одного.

Знайомство інших домашніх тварин з кошеням

Якщо у вас є морські свинки, піщанки або кролики, важливо не випускати їх із клітки, коли поряд ваше кошеня. Переконайтеся, що у всіх ваших домашніх тварин є окремі житлові зони, велика кількість їжі та води, а також всі вони отримуються достатньо уваги і турботи від вас та вашої родини — тільки так ви всі житимете щасливо.
Вибір реклами